En küçük, daha küçük, küçük

MINNEN karyola, en düşük fiyatlı ve en uzun ömürlü çocuk karyolalarımızdan biridir. Çocukla birlikte büyüyerek üç ayarlanabilir uzunlukla kullanılır, ayrıca zamansız görünümü ile diğer mobilyalarla çok güzel eşleşir.

“Oyuncakların dağınıklığı, bunun gibi küçük bir çocuk odasını hızla boğabilir. Bu yüzden eğlenceli depolama, çocuklar için çok önemlidir, toplamayı eğlencenin bir parçası haline getiriyor!”

Tatlı rüyalar

Bir alana sıkışmış iki yatak odanız olduğunda, her bir alanı kullanmak çok önemlidir. Bu odada yatağın altında canavar yok; sadece depolama, depolama ve daha da fazla depolama var.

Ben olmama izin ver

Kızkardeş olsalar bile, hala olabildiğince farklıdırlar. Birbiriyle uyumlu mobilyalar ortak alanın sakin görünümünü korurkençocukların kendi seçtikleri tek kişilik nevresimler, makul bir bütçe ile kişiliklerini ortaya çıkarıyor.

Resim kadar güzel

Okuması da bakması kadar eğlenceli. Neden sahafları ziyaret edip ikinci el hikaye kitapları almıyorsunuz? Hem okuma materyali hem de kolayca dönüştürülebilen duvar sanatı, hepsi bir arada.

Büyük okul, işte geliyorum

En büyük küçük okula başlamak üzere. (yıllar nereye gitti ?!), Bu cüzdan dostu çalışma alanı yakında düzenli olarak kullanılaak, en iyi yanı da küçük kızkardeş için her zaman boş bir sandalyeye yer olması.

Parlak bir fikir

Çocuk aydınlatması işlevsel ve eğlenceli olabilir. Tavan ve yer lambalarının hepsi parlaktır, ancak bu duvar lambaları küçük alanlar için süper akıllı (ve süper güvenli) bir seçimdir.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git