Karıştırın ve eşleştirin.

Tüm ofis malzemeleriniz için boydan boya bir duvarı depolamaya ayırarak yerden kazanın. Kendi kişiselleştirilmiş ünitenizi oluşturmak için aynı renkteki çekmeceleri, rafları, kutuları ve evrak raflarını kullanım kolaylığına göre tasarlayabilirsiniz. Dosyaları ve kutuları etiketleyerek düzeni koruyabilir ve aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Büyük kağıt rulolarını depolamak içinse raf ayakları güzel bir alternatif olur.

Esnek mobilyalar seçin.

Esnek bir çalışma ortamı size ve üretkenliğinize iyi gelebilir. NILSERIK tabure gibi bir sabit desteğe yatırım yapmak daha aktif oturmanıza ve duruşunuzun gelişmesine yardımcı olur. Çalışma masanıza uygun olarak ayarlamak için taburenin yüksekliğini, oturma yerinin altındaki düğmelere basarak değiştirebilirsiniz.

İşbirliğine yer açın.

Katlanan sandalyeleri duvara monte edilmiş kancalara asarak yerden tasarruf sağlayın. Böylece iş arkadaşlarınız geldiğinde fazladan bir-iki sandalye elinizin altında olur. Ev ve ofis arasındaki çizgiyi yumuşatmak ve çalışma alanınıza tazelik katmak için bitkilerle dekore edin.

Hareketli bir çalışma ünitesi yaratın.

Ofisinizi, doğal ışığı veya dışarıdaki ilham veren manzarayı yakalamak için evin içinde başka bir yere taşıyabilirsiniz. BEKANT tekerlekli düzenleme ünitesi bir dolap olarak veya gerektiğinde küçük bir çalışma masası olarak kullanılabilir. Yan tarafındaki delikli ve manyetik alana kablolar için kanca takabilir, burada notlarınızı mıknatısla tutturabilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git