İki kişilik yemek ve çalışma masaları

İki parçadan oluşan bu yemek masasını tekerlekler sayesinde iki kişilik bir çalışma alanına çevirebilir ve farklı düzenlemelerle ayrı ayrı çalışabileceğiniz veya ekip çalışması yapabileceğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca, yemek zamanı geldiğinde masanızı kolayca eski haline çevirebilirsiniz.

Tüm çalışma masalarını inceleyin

 

Odanızı bir de farklı bir ışık altında görün

Çalışma lambaları yalnızca çalışma alanı için kullanışlı bir aydınlatma sağlamakla kalmaz aynı zamanda yemek masasına da farklı bir hava katar. Ayrıca telefonunuzu da şarj edebileceğiniz bir lambayla işlevselliği de arttırmış olursunuz. Bu, lambayı daha da kullanışlı bir ürün haline getirir.

NYMANE aydınlatma ürün serisini inceleyin

Kullanışlı kutular

Çalışma sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi, taşınabilir kutular gibi saklama çözümlerinde saklayarak evde istediğiniz yeri çalışma alanına çevirebilir ve günün sonunda aynı şekilde hızlıca toparlanabilirsiniz.

Tüm kutuları ve sepetleri inceleyin

 

Koltuğunuzda dizüstü bilgisayar masasıyla çalışabilirsiniz

Değişiklik yapmak istediğinizde tekli koltuktan kanepeye geçiş yapabilirsiniz. Bu dizüstü bilgisayar masası sayesinde arkanıza yaslanarak çalışabilir ve bardak tutucusunu kullanarak kahvenize ulaşabilirsiniz.

Tüm dizüstü bilgisayar masalarını inceleyin

Çocuklar için yaratıcı bir alan oluşturun

Çocukların yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri ve ders çalışabilecekleri bir alan oluşturarak oturma odanızda tüm ailenin birlikte çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda, ödevleri kontrol etmenizi de kolaylaştırır.

Tüm çocuk çalışma masalarını inceleyin

 

Bir pano kullanarak çocukların çizimlerini sergileyin

Çocukların çizimleri evin en güzel yerinde sergilenmeyi hak ediyor. Uygun bir pano ile çocukların sanat eserlerini sergileyebilir ve istediğiniz zaman serginizi güncelleyebilirsiniz.

Tüm panoları inceleyin
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git