Cam kenarındaki konfor köşeniz

Geniş GRÖNLID uzanma koltuğuna gömülerek rahatlamak her zaman için iyi bir fikir. Sıcacık, yumuşacık tekstil ürünleri ve LUDDE koyun postu ile kışı rahat bir şekilde geçireceksiniz. Ayrıca ilkbahar geldiğinde, evinizde kolaylıkla değişiklik yapabilirsiniz.

IKEA İyi Fikirler - Oturma odanızı tekstil ürünleri ile yenileyin
 

Koltuklarınıza yeni sezonun modasını yansıtın

GRÖNLID uzanma koltuğu değiştirilebilir kılıfların yanı sıra gizli bir saklama alanı da sunuyor. Öyle ki, oturma odanıza tarz katan tekstil ürünlerini yeni sezona kadar burada saklayabilirsiniz.

“İki farklı kılıf ve perde arasında geçiş yapmak, yenilenme hissini tekrar tekrar yaşamak için deneyebileceğiniz en kolay ve ekonomik yollardan biri. Ayrıca, bu sayede tekstil ürünleriniz de dayanıklılığını korur.”

Tekrarlamaya değer mevsimsel değişiklikler

Ortamda ve renklerde değişiklik yaparak ilkbaharın gelişini kutlayın. Farklı kılıflar kullanmaya başlayarak dahi büyük bir fark elde edebilirsiniz. Yeni perdeler, yeni bir halı ve daha ince bir örtü ile odanız yepyeni bir havaya bürünecek.

Daha hafif kumaşlar, daha çarpıcı renkler

Odanızın görünümü ve verdiği hissiyat yıl boyunca önemli olsa da, farklı mevsimlerde farklı ihtiyaçlar ortaya çıkabilir. İlkbahar için değişik renk kombinasyonları ve daha ince kumaşlar seçin. SANELA ve TIBAST gibi kalın ve tül perdeleri bir arada kullanarak karanlık ve aydınlık arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git