Ailenizi eğlence ve oyun için bir araya getirin.

Bir sehpaya oranla çok yönlü olan mutfak adasının oturma odasında bulunması, mutfakta olduğundan daha az yiyecek odaklı bir kullanım imkanı sunar. Mutfak adası, normal bir masadan daha yüksektir, etrafında ailenizle ve arkadaşlarınızla toplanıp kutu oyunları oynayabilir, ödevlerinizi yapabilir veya bir kukla gösterisi sahneleyebilirsiniz.

Katma değer için bir perde ekleyin.

Mutfak adanızı bir perde ile çocuklar için eğlenceli performanslar ortaya koyabilecekleri bir sahneye dönüştürün.

Bir hoş geldin düzenleyicisi

Mutfak adası açık plan bir evde akıllı bir oda bölücü olarak da kullanılabilir. Geleneksel bir antreniz olmasa bile, her evin ihtiyacı hemen hemen benzerdir, eve gelenleri karşılayacak düzenli bir alan gibi. O zaman, yeni lojistik merkezinize merhaba deyin.

IKEA İyi Fikirler - Mutfak adanız ile yaratıcı olun
 

Rahat bir çıkış için plan yapın.

Her ne kadar hepimiz rahatça eve giriş ve çıkışların temiz ve rahat olmasını istesek de kapının önü her zaman düzenli olmayabiliyor. Mutfak adası evden çıkışınızı kolaylaştırırken, evde kalanlara eğlenceli etkinlikler için yer bırakıyor.

Anlık huzur adası

Mutfak adanız mutfakta dursa bile, geleneksel olmayan şekillerde kullanabilirsiniz. Sizi en çok rahatlatan faaliyetler için burayı bir merkez haline getirin. İster en iyi çayınızı hazırlamak için ister bir kitaba veya tablete göz gezdirirken kullanın, mutfak adanız günlük yapılacaklar arasında bir mola vermek için geleceğiniz yerdir.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git