Rahatlığı tanımlayan renkler

Açık kahverengi tonlarındaki duvarlar, gri ve bej tonlarıyla dengeleniyor ve rahat bir gece uykusu için huzurlu bir ortam sağlıyor. %100 pamuklu tekstil ürünleri, açık renk ahşaplar ve bambu mobilyalar ortamdaki bu sakinliği daha da arttırıyor.

Tüm nevresimleri inceleyin
 

Daha sade bir giyim tarzı

Bu ailenin kıyafetler konusundaki minimal yaklaşımı, bebeğe ait mobilyaların yerleştirilmesi konusunda da oldukça yardımcı olmuş. Bambu gardıroplarına ve pencere altındaki çekmece ünitelerine yerleştirdikleri, modası geçmeyen birkaç kıyafetle ferah bir oda elde etmişler.

NORDKISA serisini inceleyin
 

Rahat bir uyku için her şey hazır

Doğru saatte yatağa girebildiniz mi? Evet! Suyunuz hazır mı? Evet! Yarın giyeceğiniz kıyafetleri ayarladınız mı? Evet! Tebrikler, üç evetle rahat ve huzurlu bir gece uykusuna hazırsınız.

Tüm komodinleri inceleyin
 

Doğal liflerden uyku tekstilleri

Daha sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen yumuşak pamuk, pürüzsüz keten ve ipeksi liyosel-pamuk karışımları. Her bir ürünün kendine özgü bir bir dokusu ve faydası var ve hepsi keyifli bir uyku için harika tercihler.

Yenidoğanlara yönelik temel ürünler

Yenidoğan bebeklerin en önemli iki ihtiyacı düzenli beslenmek ve günün büyük bir bölümünde uyumaktır. Bu aile de güvenli ve dayanıklı malzemeleri ve uzun süre kullanılabilirlik sağlayan fonksiyonları sayesinde bebekleriyle birlikte büyüyen mobilyalarla bebek bakım köşelerinin mümkün olduğunca kullanışlı olmasını istemiş.

Bebeğinizle birlikte büyüyen mobilyalar

Bebeklerin çok hızlı büyüdüğü bir gerçek. Bunu göz önünde bulundurarak onlar büyüdükten sonra da uzun süre boyunca kullanabileceği mobilyalar satın alabilirsiniz.

Evinizi değiştirin

Ideas - Home 1 - Farklı fonksiyonlara sahip ortak kullanılan bir mutfak

Günün her anına hazır bir ev

Ideas - Home 1 - Farklı fonksiyonlara sahip ortak kullanılan bir mutfak

Sade ve ihtiyaca yönelik tercihler

Ideas - Home 1 - Farklı fonksiyonlara sahip ortak kullanılan bir mutfakv

Biraz yenilik yapmanın zamanı gelmedi mi?

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git