LUSTIGT Koleksiyonu ile oyun ve eğlence dünyasına adım atın.

19.12.2018

Oyun, çocukların ve yetişkinlerin dünyalarında sınırsız olasılığa yol açarak hayal güçlerini genişletir ve evde daha iyi bir günlük hayata katkıda bulunur. Yeni LUSTIGT oyuncak ve oyun koleksiyonuyla kendinizi kaybedin.


Eğlenceye yer açın.

Kaç yaşında olursak olalım, hepimiz hayatımızda daha çok kahkahaya ve eğlenceye ihtiyaç duyarız. Oyun, yapboz ve diğer eğitici oyuncaklardan oluşan LUSTIGT Koleksiyonu, çocuklarla birliktelik anlarını eğlenceli anılara dönüştürmeyi kolaylaştırır.

LUSTIGT Koleksiyonu

Kağıtlarla sınırsız oyun

Katlanabilen ve farklı şekillerde birleştirilen LUSTIGT origami kağıtlarıyla kuştan kurbağaya pek çok şey yaratabilirsiniz.

Yaratıcılığınızla yüzleşin.

Ortaya sevimli ya da korkutucu bir şey çıkarmak için maskenizi istediğiniz gibi renklendirin. Ağartılmamış kağıttan yapılan LUSTIGT maskelerini MALA kalemlerle kostümünüze uygun boyayabilirsiniz.

Oyuna devam...

LUSTIGT Koleksiyonundaki her oyuncak ve oyun, zamansızlık düşüncesi ile, uzun yıllar boyunca çocukları ve yetişkinleri oyuna davet etmek üzere tasarlandı. Kolayca geri dönüştürülebilen malzemelerden üretilen ürünlerin birçoğu doğal ahşaptan yapılmıştır.

Tüm LUSTIGT ürünleri: