IKEA İyi Fikirler - KUNGSFORS: Sizin mutfağınız, sizin düzeniniz

Her şey uzanma mesafesinde.

Yemek pişirme işlemini daha basit hale getirmek için; malzemelerden, kaplara ve aksesuarlara kadar ihtiyacınız olan her şeyi kullanmak için KUNGSFORS rafları, rayları ve asma raylı rafları istediğiniz gibi birleştirebilirsiniz. Parçalar duvara monte edilebilir veya askı raylarına yerleştirilebilir, böylece ihtiyacınıza göre onları hareket ettirebilirsiniz.

İleriyi düşünün.

Vegan şef Maximillian Lundin, restoranında edindiği deneyimleri tasarım sürecine taşıdı. Kişisel ve aynı zamanda uyarlanabilir bir mutfak düzeni yaratma konusunda birkaç önerisi var.

IKEA İyi Fikirler - KUNGSFORS: Sizin mutfağınız, sizin düzeniniz

1. Pişirme sürecinde karşılaştığımız sorunlar, evde yemek pişirmeye başlayana kadar ortaya çıkmaz. Genellikle mutfağın görünümüne göre kendimizi ayarlarız ama mutfağı yemek pişirme yöntemimize göre ayarlayabilme imkanımız olmalı. Bu yüzden mutfağınızı planlama aşamasında bunu da göz önüne almayı unutmayın.

2. Mutfağınız mevsime uygun malzemelerle nefes alıp verebilmeli. Sebze ağırlıklı bir beslenmede mevsim sebzelerini yemeniz önemli, bunun için de mutfağınızın gerektiğinde büyüyüp küçülmesi gerekir. Örneğin yaz aylarında yeşil yapraklı taze otların bolluğu, buzdolabınızda çok daha fazla yer kaplayacaktır. Aynı şekilde kışın da köklü bitkiler buzdolabının dışında kutularda saklanırken soyma ve kesme işlemleri için tezgahta daha çok alana ihtiyaç duyarsınız.

3. Mutfağınızın karakteri nedir? Sosyal ve günün çoğunu geçirdiğiniz bir alan mı, yoksa sakin ve dinlendirici bir alan mı? Benim çocuklarım mutfakta takılmayı seviyorlar ve yaptığım yemekleri tatmaya bayılıyorlar. O yüzden kaşıkların el altında olmasını istiyorum. KUNGSFORS, sizin ve aileniz için en uygun mutfak ortamını yaratabilir.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git