Tarzınıza uygun saklama çözümleri

Tek odalı bir daireyi verimli şekilde kullanmanın en iyi yolu, küçük alanlara kolayca sığan bir saklama çözümü tercih etmektir. Yüksek ve alçak alanlara kurulabilen ve yatağın altına gizleyebileceğiniz saklama çözümleri ihtiyaç duyduğunuz düzeni oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

PLATSA sistemini inceleyin

Minderlerle odanızın tarzını oluşturun

Yatağınızı gün içerisinde divan veya kanepe olarak kullanmak isterseniz birkaç minderle bunu kolayca yapabilirsiniz. Renkleri ve desenleri istediğiniz gibi birleştirerek güzel bir tarz yaratabilirsiniz.

Tüm minderleri ve minder kılıflarını inceleyin

Daha fazla alan için yan sehpalar

Küçük alanlarda, birden çok aktivite için kullanılabilecek birkaç ufak sehpaya sahip olmak işleri kolaylaştırabilir. Orta sehpa, oyun sehpası veya yatakta kullanabileceğiniz kahvaltı sehpası... Dilerseniz birkaç sehpayı birleştirerek arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir sofra hazırlayabilirsiniz.

Tüm orta ve yan sehpaları inceleyin

Daha geniş bir görünüm için ayna kullanımı

Büyük bir ayna, ışığı yansıtma şekliyle odanın olduğundan büyük görünmesini sağlar. Doğru çerçeve seçimiyle odanın genel tarzını da değiştirebilirsiniz.

Tüm aynaları inceleyin

Yatak mı kanepe mi?

Bir veya iki kişilik yatağa dönüşebilen divan, ufak alanlar için vazgeçilmez bir tercihtir. Yataktan kalktığınızda nevresimleri divanın altındaki çekmecelerde saklayabilir ve yatağı tekrar kanepeye dönüştürebilirsiniz.

Tüm divanları inceleyin

Çok fonksiyonlu bir masa

Günlük işlerinizin büyük bir kısmını, odanızın tarzına uyumlu bu çok fonksiyonlu masada gerçekleştirebilirsiniz. Katlanabilir kanatlar ve kullanışlı çekmecesi sayesinde küçük alanlar için uygun bir tercihtir.

Tüm çalışma masalarını inceleyin

Rahatınızdan ödün vermeyin

Sahip olduğunuz alanın büyüklüğü ne olursa olsun bazı eşyaları istediğiniz gibi seçebilmelisiniz. Örneğin, tek başınızayken veya misafiriniz varken rahat bir oturma çözümü sağlayan bu tekli koltuk size istediğiniz konforu sunar.

Tüm tekli koltukları inceleyin
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git