Ideas – Home 3 - Küçük bir kır evi mutfağı

Her şey ellerinin altında

Mutfağın ufak bir alana sahip olması, ihtiyaç duyulan ve severek kullanılabilen eşyalardan vazgeçilmesi gerektiği anlamına gelmiyor. Peki ama bu eşyalar nereye sığdırılacak? İşin sırrı, saklama çözümlerinde. Bu mutfakta da dolaplar, çekmeceler, raflar, raylar, tekerlekli raf üniteleri ve kavanozlardan faydalanılmış. Bu sayede sahip olunan alan hem dikey hem de yatay şekilde kullanılırken ortama modern kır evi görünümü kazandırmış.

Tarz katan küçük dokunuşlar

Mutfak ön panelleri güzel bir görünüm oluştururken tencereler, bardaklar ve ahşap kesme tahtaları gibi ufak parçalar da bu tarzın tamamlanmasına yardımcı oluyor.

Tüm kesme tahtalarını inceleyin
 

Birlikte yemek yapmanın keyfi

Bu mutfağın bu kadar fonksiyonel olmasının nedenlerinden biri de yiyecekleri yıkama, hazırlama ve pişirme bölümlerine sahip olması. Bu mutfağı kullanan aile de birbirlerinin işini engellemeden birlikte mutfakta rahatlıkla zaman geçirebiliyor.

Ideas - Home 3 - Küçük bir kır evi mutfağı

“Yeterli alanınızın olmadığını mı düşünüyorsunuz? Çok yönlü kullanabileceğiniz bir tekerlekli servis arabasıyla ekstra saklama çözümüne ve dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz bir çalışma alanına sahip olabilirsiniz.”

Hans Blomquist
İç Mekan Tasarım Uzmanı

 

Kendi yiyeceklerini hazırlamanın verdiği mutluluk

Bu evde yaşayan anne ve kızın en sevdiği şey, kilerlerini kendi hazırladıkları yiyeceklerle doldurmak. Ev yapımı baharat karışımları ve reçellerden özenli bir şekilde hazırlanmış ekşi maya kavanozlarına kadar evde yapabilecekleri yiyecekleri marketten almayı tercih etmiyorlar.

Kır evi mutluluğu

Konserveler, turşular, reçeller veya mayalar... Siz bu hafta sonu hangisini deneyeceksiniz? Birkaç sebze ya da meyve ile birlikte bir veya iki kavanoz alın ve işe koyulun.

Tüm kavanozları inceleyin
 

Evinizi değiştirin

Ideas - Home 3 - Küçük bir kır evi mutfağı

Günün her anına hazır bir ev

Ideas - Home 3 - Küçük bir kır evi mutfağı

Sade ve ihtiyaca yönelik tercihler

Ideas - Home 3 - Küçük bir kır evi mutfağı

Biraz yenilik yapmanın zamanı gelmedi mi?

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git