Ev ziyareti: Küçük alanda eğlenmenin ipuçları

27.02.2019

Yemek masası bile sığmayacak küçüklükte bir apartman dairesinde arkadaşlarınızı nasıl bir araya toplarsınız? Yvet'i ziyaret ettiğimizde, bize yemek masası için yer olmamasından ötürü evde piknik yapma fikrinin nasıl doğduğunu gösterdi.


“Küçük bir evde yaşamanın daha eğlenceli olduğunu düşünüyorum. En iyisi de, nerede rahat olursak olalım birbirimize hep çok yakınız."

Yatakta piknik yapın.

Kulağa biraz sıra dışı geliyor, ama aslında çok rahat! Çift kişilik bir karyola, birkaç kişinin oturabileceği bir alan sağlar. Kırıntıların etrafa saçılmasını önlemek ve nevresimi korumak için bir örtüyü piknik battaniyesi olarak kullanarak pratik bir kurulum yapabilirsiniz. Ekstra rahatlık için yastıklarınızı duvara yaslayın.

Sehpayı masa olarak kullanın.

Düz bir yüzey olmadan bardakları dik tutmak kolay değildir. Bunun için bir sehpayı karyolanın yanında çekin, böylece içecekler her zaman elinizin altında olsun. BURVIK sehpa bir komodin yerine geçebilir, hatta hafif olması ve tutma yerlerinde kolayca hareket ettirilmesi onu mükemmel bir taşınabilir içecek istasyonu haline getirir.

Rüstik tarzda servis edin.

Bir sürü tabak kullanmak yerine yiyecekleri büyük kesme tahtaları üzerinde servis edin. Bu, sadece 'mutfağa git-gel'i azaltmakla kalmaz, ahşapta sunum fazla çaba sarf etmeden rüstik tarzınıza puan ekler.