Köşeleri köşelikten çıkarın.

18.07.2018

Dört duvar arasında yaşayan herkes köşelerin bazen ne kadar zorlayıcı olduğunu bilir. Köşeleri ortadan kaldırmak yerine daha da öne çıkarın. İşte size köşeleri odanın merkezi haline getirecek birkaç fikir.


IKEA Ideas - Bring your corners out of the corner

Minyatür podyumunuz

Yatak odasında görmezden gelemeyeceğiniz kadar büyük ama bir gardırobu sığdıramayacağınız o küçük alanı kişisel moda köşeniz olarak değerlendirebilirsiniz. Ertesi gün giyeceklerinizi hazırlayın, askılara asın ve güne iyi başlamak için rahat bir giyinme alanı yaratın.

Duvardaki kütüphane

Bir kitaplığın nasıl görünmesi gerektiğine kim karar verir? Bu durumda, siz. EKET ve LIXHULT ailelerinin parçalarını yeni ve büyüleyici açılar oluşturmak için birleştirebilir, buradaki gibi neredeyse mimari bir his yakalayabilirsiniz. Üstelik size kitaplarınız ve sergilemek istediğiniz aksesuarlarınız için geniş bir alan da sunar.

Hemen köşedeki sanat galerisi

Odadaki bazı açılar diğerlerine göre daha öne çıkar. Biraz abartmaya ne dersiniz? Birbiriyle uyumlu çerçevelerden bir set yapın ve kuvvetli bir görünüm için şablon kullanarak düzgün bir şekilde duvara asarak gözünüzü alamayacağınız yeni bir alan yaratın.