Kitaplıklar, evlerin vazgeçilmezleri.

Açık veya kapaklı kitaplıklar, çocuklarınıza bu özel haftada alabileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri olabilir. Farklı ölçülerdeki kitaplıklar hem ders kitaplarını hem de edebiyat eserlerini bir arada saklamanıza imkan tanır. Dilerseniz cam kapaklı, köşe için uygun olan veya dolap alanı bulunan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede, işlevsel mobilyalarla çocuklarınıza kitapları daha çok sevdirirken düzen sağlamanız da kolay hale gelir.

 

Evinizin her alanı için açık raf üniteleri.

Kitaplarınızın yanı sıra aksesuarlarınızı da depoalamak ve sergilemek için kullanabileceğiniz açık raf ünitelerini uygun sepetlerle tamamlayabilir, açık rafları kitaplık olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca birkaç rafı kapaklı alternatiflerden edinerek kullanışlı üniteleri aynı zamanda bir depolama alanına da dönüştürebilirsiniz. Duvardan duvara büyük kitaplık modellerinden tek kolon küçük kitaplıklara, renk renk, çeşit çeşit alternatifler IKEA’da sizleri bekliyor! Üstelik dilerseniz, ürünleri yan yana dizerek kendi kombinasyonlarınızı yaparak dekorasyonunuzu benzersiz kılabilirsiniz!

 

Duvarlarınızı raflarla süsleyin.

Evdeki küçük alanları ve boş duvarları değerlendirmenin en güzel ve kullanışlı yolu olan duvar raflarına sevdiğiniz kitapları yerleştirerek ya da duvar raflarını dekoratif eşyalarla süsleyerek evinize renk katabilirsiniz. Çocukların çalışma masalarının yakınındaki duvara kolayca monte edilen duvar rafları çalışırken kitaplara erişmeyi de kolay hale getirir.

 
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git