Kiralık dairenizi kişiselleştirmeniz için birkaç küçük ipucu

20.11.2017

Kirada yaşarken evinizde kişiliğinizi yansıtacak değişiklikler yapmak her zaman kolay olmayabilir. İşte size, ev sahibinizi huzursuz etmeyecek, yapıda kalıcı bir değişiklik yapmanıza gerek kalmadan yaşam alanınızı eşsiz gösterecek birkaç öneri.


IKEA İyi Fikirler - Kiralık dairenizi kişiselleştirin
 
 
+
 
 
+

1. Mantranızı duvara asın.


Size en çok ilham veren ifadeyi duvara asarak yatak odanıza kişisel ve sıcak bir hava katabilirsiniz. Yazının düz bir çizgide olması için su terazisi kullanın, harflerin büyüklüğü ve rengi size kalmış.

2. Hiçbir şey fotoğraflar ve sanat çalışmaları kadar kişisel olamaz.


Çerçevelerinizi asmak için duvarlarınızda çivi delikleri açmanıza hiç gerek yok. Büyük çerçeveleriniz için çerçeve rafı, daha küçük boyutlu fotoğraflarınızı asmak için de dekoratif bant kullanabilirsiniz.

IKEA İyi Fikirler - Kiralık dairenizi kişiselleştirin
 
 
+

3. Tekstiller, tekstiller, tekstiller!


Küçük bir çabayla büyük bir değişiklik yapmanın en kolay yoludur tekstiller. İşe en sevdiğiniz renklerle başlayın, sonra tavandan yere kadar perde asın, böylece tavanınız daha yüksek görünecektir. Örtüleri ve minderleri de ekleyip mobilyaları öne çıkararak canlı bir görünüm yaratmış olursunuz.

4. Duvarlara fazladan delik açmayın.


Banyonuzun duvarlarına delik açmaktan kaçınmak için ayakta duran bir açık raf ünitesini tercih edebilirsiniz. Ekstra depolama alanı sunan sepetler sağlamdır, üst üste konabilir ve saç kurutma makinesi gibi yer kaplayan eşyalarınız için birebirdir.
 

IKEA İyi Fikirler - Kiralık dairenizi kişiselleştirin

5. Duvarlarınızın boyanma zamanı geldiyse, açık renk tonları tercih edin.


Açık renk tonlarını kumaşla eşleştirmek ve taşınırken üzerine bir kat boya yaptırmak çok daha kolay olur.