IKEA - Ideas - KARISMATISK

"KARISMATISK ismi bu koleksiyon için mükemmel, çünkü bence her şey karakter ve dinamizm ile ilgili."

Zandra Rhodes

 

Çok renkli veya çok desenli diye bişey yoktur.

Parlak renkler ve göz alıcı desenler KARISMATISK ürünlerine hayat veriyor. Klasik Zandra motifleri olan çiçekler, dalgalı desenler ve yıldızlar, koleksiyonun kilim ve minderlerine hayat verirken, pembe, mavi ve altın renginin parlak tonlarındaki kutular her şeyi eğlenceli bir şekilde düzenli tutmanızı sağlıyor.

KARISMATISK koleksiyonunu keşfedin

IKEA'nın yeni KARISMATISK özel koleksiyonu ile kendinizi ifade edin!

İngiliz moda ve tekstil tasarımcısı Zandra Rhodes işbirliği ile yapılan aksesuarlar, karakteristik bir hava yayar. Zandra'nın liderliğinde hazırlana KARISMATISK özel koleksiyonu, evde kendini korkusuzca ifade etmenin bir manifestosudur. Parlak desenlere ve canlı renklere sahip bu ev aksesuarları, muhteşem güzellikte. Zandra'ya çok benziyorlar, 'ben buradayım' diyorlar!

Kendiniz olun, başkaları sizi takip edecektir.

“Başkalarının senin hakkında ne düşündüğüne takılma.” Bu, Zandra Rhodes'un en sevdiği sözlerden biri. Elli yılı aşkın bir süredir moda ve tekstil dünyasında devrim niteliğinde bir güç olan Zandra, bireyselliğin tüm biçimlerini savunuyor. Sınırlı sayıda üretilen KARISMATISK koleksiyonu, Zandra'nın cesur ruhunu ve cazibesini kucaklayan, aynı zamanda canlı renkler, yaratıcı baskılar ve ilginç objelerle kişiliğinizi ifade etmeniz için bir davettir.

IKEA - Ideas - KARISMATISK

“Tüm bu eşyalarla birlikte yaşamanın çok eğlenceli olacağını düşünüyorum - yaşam kalitenizi artıracaklar.”

Zandra Rhodes

 

KARISMATISK koleksiyonunu keşfedin

Evinizi giydirin.

KARISMATISK özel koleksiyonu, Zandra'nın moda ve tekstil tasarımcısı olarak kariyerini fantastik baskılarla kutluyor. Koleksiyon ayrıca, kendinize göre dikebileceğiniz parça kumaşları da içeriyor. Zandra, "Gerçekten çok kolay ve herkes dikerken eğlenecek!" diyor.

KARISMATISK koleksiyonunu keşfedin

Ev aksesuarları hem işlevsel hem de büyülü olabilir!

Bu özel koleksiyon muhteşem olduğu kadar işlevsel de. Bu parçalar beğenilmenin yanı sıra kullanılmak üzere tasarlandı. “KARISMATIK lamba günlük yaşama ışık ve neşe getirsin!" diyor Zandra.

Tüm KARISMATISK ürünleri:

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git