Ev ziyareti: KALLAX raf ünitesini kişiselleştirin.

02.05.2018

KALLAX raf ünitenizi daha kişisel hale getirmek istediğinizde biraz kutunun dışında (veya içinde!) düşünün. Biz, 5x5'lik raf ünitesini kullanarak 3 farklı saklama ve sergileme fikri uyguladık.


Hazinelerinizi sergileyin.

KALLAX raf ünitenizi, farklı aksesuarlar ve eklentilerle özelleştirerek eşyalarınızı sergileyecek yeni yollar bulabilirsiniz. Tasarımcı Ashlyn Gibson, Elisa'nın topladığı objeleri sergilemek için raf bölücü, tel sepet, dolap içi düzenleyici, aksesuar askısı ve raf ayırıcı kullanarak her bir küpü birer mini galeriye dönüştürdü. Bu eklentiler ayrıca ekstra depolama alanı da yarattı.
Güvenlik önlemi olarak, raf ünitenizi duvara sabitlemeyi unutmayın.

Sırları kapalı kapaklar ardında saklayın.

Raf bölmelerinin kimisine saklama kutuları ekleyerek görmek istediğiniz ve istemediğiniz alanlar arasında bir denge kurun. Elisa, açıkta sergilemek istemediği küçük aksesuarları için beyaz çekmeceli kutular ve natürel sepetler seçerken, dikkati renklerine göre ayrılmış kitap koleksiyonu çekiyor.


 

IKEA İyi Fikirler- Make your KALLAX unit truly yours
IKEA İyi Fikirler- Make your KALLAX unit truly yours

Tutkularınızın keyfini çıkarın.

Elisa'nın en büyük tutkusu, kitaplar. Şimdiye kadar kütüphane olarak kullanmak üzere bulduğu çözümler arasında KALLAX raf ünitesi ona en uygunu oldu. Siz de Elisa gibi kitaplarınızı alfabetik olarak dizme konusunda titiz iseniz KALLAX raf ünitesi iki sıra kitabı alacak derinliktedir. Veya en sık okuduklarınızı göz hizasında bir rafa yerleştirin, böylece aradığınız kitabı bulmanız kolaylaşır.