Gün ışığı istiyor ama biraz da mahremiyet mi arıyorsunuz? Geri dönüştürülmüş pet şişelerden yapılan HILJA perdeler ve HOPPVALS enerji tasarruflu petek dokulu stor perdeler aradığınız iki özelliğe de sahip.

IKEA - İyi Fikirler - İçeride ve dışarıda kendinize çekilin

Havalı lambanızı açın! SKAFTET yer lambası yaz keyfiniz boyunca yaz ışığını yayar. IKEA lambalarından herhangi birine TRADFRI akıllı aydınlatma sistemi ekleyerek ışık rengini 3 adımda sıcaktan soğuya geçirebilir, karartma özelliği ile odadaki atmosferi değiştirebilirsiniz. Çok havalı!

İçerde? Dışarda? KRYDDPEPPAR çiçekliği güneş izin verdiğinde dışarıya çıkarmak ve içeri kaçmak istediğinizde içeriye taşımak kolaydır.

Eğlenceli öğleden sonraları ile ailenize dönün

Oturma odanızı ferahlatıcı bir inzivaya dönüştürün. Büyükler, çocuklar ve diğer akrabalar ziyarete geldiğinde sakin bir alana ihtiyaç duyabilirsiniz. Yumuşak bir kanepe ve akıllı sehpalarla hoş, canlı bir oturma odası yaratın.

IKEA - İyi Fikirler - İçeride ve dışarıda kendinize çekilin

SÖDERHAMN kanepenizin kılıfını yeni turuncu kılıfla yaza hazırlayın. Derin ve rahat oturma alanı buradan bir daha kalkmak istemeyeceğiniz anlamına gelir.

IKEA - İyi Fikirler - İçeride ve dışarıda kendinize çekilin
 

Doğal liflerden yapılan MISTERHULT lamba ile içerde de dışarıdaki gibi hissedin.

Küçük, renkli bir GLADOM tepsili sehpa ile evinizdeki herkes kendi evindeymiş gibi hissedecek.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git