Fonksiyonellik

Küçük bir odadaki tüm eşyaların belirli bir kullanım amacı olması gerekiyor. Peki bu güzel görünümden tamamen vazgeçeceğimiz anlamına mı geliyor? Bu odada hem kullanışlı hem göze hoş görünen ürünler tercih edilmiş. Her mobilyanın en az bir kullanım amacı var ve her ürün odaya tarz katan bir tasarıma sahip.

Tüm koltukları inceleyin

 

Burada tek kural, hiçbir kuralın olmaması

Eviniz tamamen size ait bir alan; dolayısıyla bu alanı kendinize ve yaşam tarzınıza uygun şekilde düzenlemelisiniz. Örneğin bu evde yaşayan aile, dizüstü bilgisayarları yeterli olduğundan televizyon almayı tercih etmemiş. Bu sayede, oturma odalarını daha rahat bir şekilde dekore edebilmişler. Geleneksel bir kanepe yerine yan yana iki uzanma koltuğu tercih ederek dinlenmek için konforlu bir alan oluşturmuşlar. Arkadaşları geldiğinde ise tabureler ve rahat koltuklar oturmak için yeni alanlar yaratıyor.

KIVIK ürün serisini inceleyin
 

“Evinizi sadeleştirmek, evde yalnızca sizin için gerçekten anlam ifade eden eşyaların kalması anlamına geliyor. Severek kullanabileceğiniz eşyalarınızı neden saklayasınız ki?"

Hans Blomquist
İç Mekan Tasarım Uzmanı


 
 

Kombine edin ve dilediğiniz gibi tasarlayın

Bu bambu yemek masası, keyifli akşam yemeklerinin ve sevdiklerinizle geçirdiğiniz güzel anların şahidi. Yoğun iş günlerinde ve keyifli sohbetlerde de yemek masası ön planda. Tek bir küçük alana birçok fonksiyon sığdırmanın sırrı esnek saklama çözümlerinde saklı. Bu evde, hobi malzemeleri için duvar rayları, sofra takımları için masif çamdan üretilmiş ikili dolaplar ve önemli evraklar için iki adet keson kullanılmış.

Tüm düzenleme çözümlerini inceleyin

Pratik ürünler

Bambu ve jüt gibi doğal malzemeler, siyah aksesuarlar ve gri tonlarla birlikte bu evin sıcak ve rahat tarzına katkı sağlıyor.

Sürdürülebilirlik ile ilgili bilgi alın
 

Evinizi değiştirin

Ideas - Home 2 - Huzurun hakim olduğu çok yönlü bir oturma odası

Günün her anına hazır bir ev

Ideas - Home 2 - Huzurun hakim olduğu çok yönlü bir oturma odası

Sade ve ihtiyaca yönelik tercihler

Ideas - Home 2 - Huzurun hakim olduğu çok yönlü bir oturma odası

Biraz yenilik yapmanın zamanı gelmedi mi?

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git