Tüm aile merhaba diyor.

Evde bir misafir var! Evdeki herkesi bu karşılamaya dahil edin ve bunu hepinizin katıldığı bir aktiviteye dönüştürün.

Eğlenceli ve kişisel

Çocukların da bu sıcak karşılamada rol almasına izin verin. Neşeli bir sunum için yemek masasında herkesin oturma yerini çocuğunuzun yaptığı resimlerle belirleyebilir ve sandalyelerin arkasına küçük hediye poşetleri asabilirsiniz. Misafiriniz büyük ihtimalle kendini aileden biri gibi hissedecektir.

Hediye verme zamanı

Hediye vermek, iyi bir başlangıç yapmanın güvenilir bir yoludur. En çok hediye alıp verdiğimiz yeni yılda, hazır eviniz sanki kocaman bir paket gibi süslenmişken, bundan daha iyi bir hediye verme nedeni olamaz.

Sizinle birlikte gelen sürpriz kahvaltı
 
Sizinle birlikte gelen sürpriz kahvaltı

İkramla karşılayın.

Misafir ağırlamayı unutulmaz hale getirin. Misafirlerinizi, tarzınız kadar kişisel olan hediyelerle tatil havasına sokun.

Hazırlık yapın ama abartmayın.

Oturma odanızı o gece için bir yatak odasına dönüştürecekseniz, konuğunuzun ihtiyacı olabilecek eşyaları ortaya çıkarmak iyi bir fikir olabilir ama son hazırlıkları da konuğunuza bırakın. Böylece kanepeyi gecenin son dakikasına kadar oturma yeri olarak kullanabilirsiniz.

Sizinle birlikte gelen sürpriz kahvaltı

"Hoş geldin" sepetiyle toplayın.

Temiz bir nevresim ve kişisel banyo aksesuarları, konuğunuza her iki dünyanın da en iyisini sunacaktır. Misafirinize, sadece iyi arkadaşlarla dolu olan otel rahatlığı yaşatın.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git