Her şey tek bir yerde

12.10.2018

FLOTTEBO kanepe ile küçük (veya büyük) bir alanı en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Yataklı kanepeniz uyumak ve hayal kurmak dahil sevdiğiniz aktivitelerin merkezi haline gelecek.


İhtiyacınız olan her şey elinizin altında

FLOTTEBO kanepe, gün içinde yemek yemek, sosyalleşmek, örgü örmek veya diğer hobileriniz için harika bir rahatlama alanı yaratır. Arkanıza yaslanarak oturun, ayaklarınızı minderlerin üzerine uzatın ya da öğleden sonra şekerlemesi yapmak için uzanın, geniş sırt minderlerini kanepe üzerinde istediğiniz pozisyonda hareket ettirebilirsiniz. Kanepenin yanındaki dönen sehpa, uzaktan kumandalar ve dizüstü bilgisayarlar için uygun bir alan sunarken yatıya kalan misafirleriniz için de bir başucu sehpası olarak kullanılabilir.

Özel uyku köşeniz hazır.

Akşam olunca bu çok fonksiyonlu yataklı kanepe hızlıca rahat bir yatağa dönüşür. Oturma yeri altındaki geniş depolama alanı, nevresim takımları ve yastıklar için yeterli alana sahiptir. Ve hatta daha fazlasına... Bu depolama alanı, davetsiz misafirler geldiğinde eşyalarınızı düzenli ve gözden uzak tutmanızı sağlar. Örgü sepetiniz, dikiş kutunuz ve hatta içinde uyku gözlüğü, kulaklık ve minik gece atıştırmalıklarının olduğu 'gece kutunuz' da saklanmış ve yakınınızda olur.

"Yer sıkıntınız varsa, esnek kullanımı olan tek parça büyük bir mobilya seçmek harika bir opsiyon olabilir. FLOTTEBO kanepe, elektronik cihazlarınızı şarj etmeye kadar her aktiviteye uygun bir merkeze dönüşebilir."

Gretchen Broussard, IKEA Tasarım Uzmanı

IKEA İyi Fikirler - Her şey tek bir yerde