Hafif bir masa ve istiflenebilir sandalyeler kolayca kenara çekilebilir, aynı odada yemek ve yaşam alanı arasında zahmetsizce geçiş yapabilirsiniz.

Özel bir çalışma alanı için yeriniz yok mu? Sorun değil. Bu tekerlekli keson, yemek masasının altına mükemmel bir şekilde sığar ve çalışma saatleri bittiğinde gözden uzak bir yere sürüklenebilir.

“Esneklik ve küçük alanlar en iyi arkadaştırlar. Her mobilya parçası birden fazla işleve sahipse veya taşınması kolaysa doğru yoldasınız demektir! ”

IKEA - Ideas - Her şey odası

Minimal tarzdaki ve büyük boyutlardaki bu dolap kapakları, çok hareketli bir alanda sakin bir görünüm yaratır.

IKEA - Ideas - Her şey odası
 

Ekstra mutfak depolama alanı mı? Ekstra çalışma alanı mı? Tekerlekli mi? Evet, evet ve evet.

“Pratik” ve “işlevsel” her zaman iyidir, ama biraz “güzel” de fena olmaz.

Bir divan bu küçük alan için daha pratik bir seçenek olabilir miydi? Muhtemelen. Çift kişilik bir karyola hayalinin peşinden gitmeye değer mi? Kesinlikle! Daha da iyisi, sadece 180 ° hızlı bir dönüşle, bu karyolanın başlığı bir oda separatörü olarak da kullanılabilir. Akıllca, değil mi?

Duvardaki yüksek raflar odanın depolama kapasitesini arttırır ve çok ihtiyaç duyulan zemin alanını boşaltır.

Boş bir duvar cömertçe bir gardıroba dönüştürülebilir. Kapakların yerine perde asılması hem bütçeyi hem de alanı en iyi şekilde kullanmak olabilir.

Yerden tasarruf sağlayan bu puflar sayesinde, arkadaşlarınız ve aileniz uğradığında her zaman ekstra oturma alanı yaratabilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git