Hazine adası: Mutfak kahramanının 4 farklı versiyonu

24.10.2017

Mutfakta o kadar çok zaman geçiriyoruz ki, en ufak boş bir alan bile çok değerli olabiliyor. Mutfağınızın işlevselliğini arttırmak ve daha fazla alan yaratmak için en kolay yol nedir? Bir mutfak adası. Burada saklama, yeme, pişirme ve arkadaşlarla zaman geçirme amacıyla daha fazla yer açmak için bağımsız mutfak adalarını nasıl kullandığımızı görebilirsiniz.


IKEA İyi Fikirler - Hazine adası: Mutfak kahramanının 4 farklı versiyonu

Mutfak adasını yemek masasına dönüştürün.

Eğer mutfağınız bir masa için çok küçükse bu çok işlevli mutfak harikasına bir göz atın. Tek yapmanız gereken yanına bir ya da iki bar taburesi çekmek. Böylece yemek yiyebileceğiniz, okuyabileceğiniz ve sofra aksesuarlarınızı saklayabileceğiniz bir alana sahip olabilirsiniz.

Geniş, açık bir mutfak adası ile tabaklarınızı ve kaselerinizi sergileyin.

Bu ürün arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz ve birlikte keyifli bir yemek yiyebileceğiniz kadar büyük. Üstelik bu mutfak adasıyla geniş bir saklama alanı da kazanacaksınız.

 

Ev aşçısı için mükemmel çözüm

Paslanmaz çelikten tekerlekli mutfak adası oldukça çok malzeme, hazırlık aksesuarı, kurulama bezi ve havlu barındırabilir. 5 yıldızlı yemeklerinizi yaparken tezgah olarak da kullanabileceğiniz mutfak adasını, işiniz bittiğinde köşesine geri iterek yerden kazanabilirsiniz.

Hamur işi sevenler, bu bağımsız mutfak sizin için.

Bu mutfak adası ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bir arada tutuyor: en sevdiğiniz yemek kitapları için geniş saklama alanının yanı sıra hamur yoğurmak ve açmak için geniş bir çalışma yüzeyine sahip.

IKEA İyi Fikirler - Hazine adası: Mutfak kahramanının 4 farklı versiyonu