Hayatınızı aydınlatacak birkaç basit yöntem

05.09.2018

Farklı etkinlikler için farklı aydınlatma yöntemleri gerekebilir. Alanınızı isteklerinize göre tasarlayın. Bunun için alanınızın benzersiz ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde aydınlattığınızdan emin olun. İşte aydınlanmanın yolları.


Resim aydınlatmaları

Şık bir duvar lambası dikkati duvarda asılı olan resimlerinize yönlendirirken aynı zamanda ortamı da aydınlatır.

Okuma lambaları

Parlak ve doğrudan aydınlatma ile ortam aydınlatması arasında hızlı geçiş yapabilmek için okuma lambasına kısılabilir bir ampul yerleştirin.

Ortam aydınlatması

Kitaplar, yaşadığınız alana karakter getirir, bu yüzden kitapları dolap aydınlatması ile vurgulayarak onlara hak ettikleri ilgiyi gösterin. Ayrıca, düşük aydınlatma ortama yumuşak bir ruh hali katar.

Ayarlanabilen sarkıt lambalar

Gözleri ışıktan korumak için sarkıt lambayı yemek masasının 60 cm üzerine asıyoruz. Opal beyaz bir ampul yumuşak bir parlaklık yayar.

Portatif çalışma lambaları

Gittiğiniz her yeri, küçük ve kullanışlı bir LED lambayla aydınlatın. Heykele benzer tasarımı, herhangi bir alana havalı bir dokunuş katar.

Dekoratif lambalar

Bazen ışık kaynakları dekoratif dokunuşlar olarak iş görür. Biz INDUSTRIELL lambanın verdiği samimi, sıcak ve rahat ambiyansı çok seviyoruz.

Ortam aydınlatması

Kendinizi biraz modası geçmiş mi hissediyorsunuz? Daha az popüler olan bu reostalı fener gibi geleneksel ışık kaynaklarını tercih edebilirsiniz.

Kutlama aydınlatması

Aydınlatma zinciri sadece dış mekan için değildir. Evinizi özel günlerde aydınlatma zincirleriyle de süsleyebilirsiniz.