En iyi üçlü

İç mekan bitkileriyle hoş bir şekilde ayrılmış bu ortak kullanılan oda, kullanışlı bir oturma odasına dönüştürülmüş. Hafif, hareket ettirilebilir ve fonksiyonel mobilyalar sahip olunan alanın kolaylıkla değiştirilmesine yardımcı olurken aynı zamanda misafirler geldiğinde ekstra alan açılmasını sağlıyor.

Ideas - Home 8 - Harika bir ikili- oturma odası ve yatak odası bir arada

Sürdürülebilir ve uygun bütçeli bir düzenleme için ipuçları almak ister misiniz?

IKEA İç Mekan Tasarım Uzmanı Chiara Effroi Lutteri, bilinçli bir yaşam sürdürmenin daha fazla para harcamak anlamına geldiğine ilişkin yanlış inanışı sonlandıran sürdürülebilir bir ev düzenlemeye ilişkin ipuçları paylaşıyor.

 

Doğru renk kullanımının önemi

Bu odadaki çoğu mobilya koyu renkli olsa da burayı karanlık bir oda olarak tanımlamazsınız. Duvarlardaki tablolar ve desenli tekstiller, odaya renk ve sıcak bir hava katıyor.

Tüm tekstil ürünlerini inceleyin
 

Farklı dokunuşlar

Herkesin konfor ve rahatlık tanımlaması farklıdır. Sizin için rahatlık, farklı renklerin ve yumuşak dokuların bir arada olması olabilir. Öyleyse hiç durmayın ve tarzınızı yansıtın!

Kendi tarzınızı yansıtın

Sadece size ait bir uyku ve saklama alanına sahip olmak için perdeyi çekmeniz yeterli. IVAR dolaplar, kullanışlı bir kıyafet ve ayakkabı saklama çözümü sunuyor. Ayrıca dolabın üst kısmında şapkaları ve küçük kutuları koyabileceğiniz bir yer var. Dolap kapakları ise gerçekten dikkat çekiyor. Metal üzerine işlenen parlak ve geometrik şekiller bu ürüne hoş bir dokunuş katıyor.

Ideas - Home 8 - Harika bir ikili- oturma odası ve yatak odası bir arada

Sürdürülebilir yaşam evde başlar

Alışveriş için IKEA Fırsat Köşesinden faydalanarak, eviniz için daha sürdürülebilir tercihler yapabilirsiniz.

IKEA'da sürdürülebilirlik hakkında fikir edinin
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git