Sabah rutini

Bu aile ayrı bilgisayarlarda işlerine başlamadan önce her sabah birer bardak kahve eşliğinde oturma odalarında zaman geçiriyor. Keyifle sohbet etmek için tasarlanmış bu rahat köşede, birlikte geçirdikleri yıllar boyunca biriktirdikleri hatıralar ve eşyalar var.

Gününüzü sıcak tonlarla renklendirin

Toprak tonlarından okyanus mavisine ve tatlı pembe dokunuşlara kadar tüm renkler, bu evin sıcak bir alana dönüştürülmesinde büyük rol oynuyor.

Ideas - Home 1 - Günün her anına hazır bir ev

“Evden çalışmanın birçoğumuz için ‘yeni normal’ olduğu bu dönemde, sahip olunan alanı iş ve ev yaşamı arasındaki dengeyi kuracak şekilde düzenlemek çok önemli.”

Hans Blomquist
İç Mekan Tasarım Uzmanı

 

Bu aile şimdilik evdeki çalışma alanını paylaşıyor olsa da uzun vadede planları, evden çalışma düzenlerine arkadaşlarını da dahil etmek. Herkesin bir arada olduğu eski zamanlar artık hayal olmaktan çıkacak!

Çalışma alanı

Bu aileye evlerini çalışma alanı olarak arkadaşlarına açma fikrini veren işte bu altı kişilik yemek masası oldu. Arkadaşlarla birlikte yemek ziyafetleri için ideal olan yemek masası sandalyeleri, tüm gün çalışmak için pek de kullanışlı olmadığından herkes kendi sandalyesini getirerek farklı bir tarz oluşturabilir.

Tüm yemek masalarını inceleyin
 
Ideas - Home 1 - Günün her anına hazır bir ev

Evden mi çalışıyorsunuz?

Ev ve iş yaşamı dengesini kurmak, özellikle küçük alanlarda zor olabilir. IKEA İç Mekan Tasarım Uzmanlarından Hans Blomquist, evinizi gün içinde verimli bir çalışma alanına, akşamları ise konforlu ve huzurlu bir ortama dönüştürmek için bazı kullanışlı ipuçları sunuyor.

İş ve ev yaşamı dengesini kurun
 

Kahve molası

Sabah kahvaltısı hazırlarken mırıldanılan neşeli şarkılar veya öğleden sonra gelen uyku halini gidermek için demlenen kahvenin kokusu... Bu mutfakta iyi hissetmek çok kolay!

Tüm mutfak çözümlerini inceleyin
 

Bu evde sessizliğe de yer var!

Uzaktan çalışmak, ekran başında uzun saatler geçirileceği anlamına geliyor. Bu aile de ekran başında olmadıkları zamanlarda okumak ve araştırma yapmak için kitaplıklarını kullanıyor. İçinde çeşitli hikayeler barındıran bu köşe, toplantılar arasında teknolojik cihazlardan uzakta sessizliğin keyfine varmak için sakin bir alan sunuyor.

Tüm BILLY serisini inceleyin
 

Ferah bir banyo!

Bu ailenin tek banyolu dairelerine taşınırken vazgeçemeyecekleri tek şey ikili lavaboydu. Bu şekilde küçük alanlarda bile kendinize ait bir yer yaratabilirsiniz! Düz beyaz yüzeylerle sıcak ahşap tonların kombinasyonu, odaya ferah bir hava katarken yeterli sayıda kapalı saklama çözümü, eşyaların düzenli kalmasını sağlıyor.

Tüm banyo ürünlerini inceleyin

Ofis ve yaşam alanı ayrımı

Yatak odaları, bu aile için bilgisayar ve telefon ekranlarından uzakta dinlenmek ve enerjilerini toplamak için kullandıkları bir alan olarak planlandı. Çalışma ve dinlenme alanlarını birbirinden ayırmanın yanı sıra, uygun aydınlatmalar ve konforlu bir yatak da kaliteli bir uyku uyumalarını sağlıyor.

Tüm yatak odası çözümlerini inceleyin

Tarzınızı tamamlayın

Evinizi değiştirin

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git