Yer tasarrufu sağlayan ayakkabı dolabı

Antrenin ayakkabılarla dolup taşmasına izin vermeyin. Bu ayakkabı dolaplarında on iki çift ayakkabı saklayabilirsiniz. Birkaç dolabı yan yana yerleştirdiğinizde kazanacağınızı alanları ve antrede oluşacak düzeni düşünün.

Tüm ayakkabılıkları inceleyin

 

Küçük ve değerli eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir kutu

Küçük eşyalar kolay kaybolabiliyor. Birden çok bölmeye sahip bir saklama kutusu kullanarak sık kullandığınız takılarınızın evde kaybolmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca aynalı kapak sayesinde takılarınızı kolaylıkla takabilirsiniz.

Tüm banyo kutularını ve sepetleri inceleyin

Kancalı bir rafın neler yapabildiğine şaşıracaksınız

Kancalar sayesinde, evde kıyafetlerin dağılmasının veya antrede yerlere yayılmasının önüne geçilebilir. Ayrıca, etiketler sayesinde eşyalar düzenli tutulabilir. Çocukların boyuna uygun yüksekliğe de bir raf yerleştirmeyi unutmayın!

Tüm kanca ve duvar askılarını inceleyin

 

Kutularla çekmece düzenlemesi

Farklı büyüklükteki kutularla çekmecelerinizdeki eşyaları ayırabilirsiniz. Bu sayede aradığınızı bulmanız kolaylaşır ve gerektiğinde başka kutular da ekleyebilirsiniz.

Tüm çekmece düzenleyicileri inceleyin

Sebze sepeti

Kendi yetiştirdiğiniz sebzelerin de düzenlenmeye ihtiyacı var. Buzdolabına girmesi gerekmeyen sebzeleri sepetlerde saklayabilir ve tezgahınızı yeşillendirebilirsiniz.

Tüm sepetleri inceleyin

 

Çok yönlü akıllı saklama çözümleri

Hem yerden tasarruf etmek hem de eşyaları toplamak için duvar çözümlerinden faydalanılabilir. Bir dergilik kullanarak hem gazetelerinizi ve mektuplarınızı hem de kolayca ulaşmak istediğiniz diğer eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

KVISSLE ürün serisini inceleyin

Huzur veren bir düzen

Çalışma masanızı, mutfak tezgahınızı veya antredeki saklama alanlarınızı; çekmecelerinizi daha verimli kullanmanızı sağlayan ürünlerle düzenleyebilirsiniz. Aceleniz olduğunda eşyaların düzenli olması işinizi kolaylaştırır. Ayrıca çekmece aydınlatmaları da bu rahatlığı bir üst seviyeye çıkarır.

Tüm küçük düzenleme çözümlerini inceleyin

 

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git