Ferah bir antre için ayakkabılarınızı düzenli tutun.

24.10.2017

Eve girer girmez dağınık bir antreyle karşılaşmak moralinizi bozabilir. O zaman kontrolü tekrar elinize alın. Antredeki eşyalarınızı zevkinize göre derli toplu tutmanız için ve ayakkabılarınızı düzenli bir şekilde depolamanız için birkaç önerimiz var.


IKEA İyi Fikirler - Renkli bir bahçe daveti
 
 
+

1. Dar antreler için büyük fikirler:
Antreniz, eşyalarınız için yeterli büyüklükte değilse duvarları da değerlendirmeyi deneyin. Fazla yüksek olmayan ayakkabılıklar, askılıklar ve askılı sepetler ayakkabılarınızdan şapkalarınıza kadar birçok eşyayı düzenli tutmanızı sağlar.

2. Bir aile de olsanız her şeyi paylaşmak zorunda değilsiniz.
Antreye herkes için bir tek kapılı gardıroplar yerleştirin. Ayarlanabilir rafları sayesinde çizmelerinizi, topuklu ayakkabılarınızı, düz ayakkabılarınızı yüksekliklerine göre yerleştirebilirsiniz. Günlük ayakkabılar, terlikler ve yazlık ayakkabıları da daha az yer kaplayan ayakkabılığa koyabilirsiniz.

IKEA İyi Fikirler - Renkli bir bahçe daveti
 
 
+
 
 
+

3. Çocukların eşyalarını düzenli tutmak başlı başına bir iş.
Bankların altına kolayca itebileceğiniz tekerlekli saklama kutuları kullanarak düzenleme işini olabildiğince basit hale getirebilirsiniz. (Kolay temizlik için içine plastik kutula koymayı unutmayın.) Çocuklar için kendi eşyalarını asmaları için duvar etiketleriyle süslediğiniz bir askılık yapın. Kendi ayakkabılarınıza gelince, temiz bir görüntü için kapaklı dolaplar kullanabilirsiniz.

 

IKEA İyi Fikirler - Renkli bir bahçe daveti
 
 
+

4. Biraz da gösteriş yapabilirsiniz.
Gerçek bir ayakkabı sever için bazı ayakkabıları kutularda saklanmak çok zordur. Ayakkabı dolaplarınızın yanı sıra bu özel ayakkabıları sergilemek için duvar dolaplarından faydalanabilirsiniz.

5. Bazı ayakkabıları kirlenmekten alıkoyamazsınız.
Ayarlanabilir rafları olan metal ayakkabılıklar, ıslak ve çamurlu çizmeler ve botlar için idealdir. Ayakkabılığın altına paspas koyarak yerinizi temiz tutabilirsiniz. Üst rafa da hemen kaybolabilecek anahtar gibi küçük eşyalarınız için kutular ve sepetler yerleştirebilirisiniz.