IKEA İyi Fikirler - Ferah bir aile sofrası ortamı

Herkes için benzer yemek takımı kullanarak çocuklarınızın yetişkin gibi hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Burada tüm küçük bireyler, tıpkı yetişkinler gibi porselen birer kase aldılar. Bunun yanında tabaklar, çatal bıçak takımı ya da tekrar kullanılabilir pipetler gibi çocuklara uygun ekstralar katabilirsiniz. Ekstra peçete koymayı unutmayın!

Var olan sofra takımınızı farklı tonda bir kase ya da tabak ekleyerek güncelleyin. Cam, kağıt, porselen ve kumaş gibi farklı materyalleri karıştırıp eşleştirerek kendi özgün tarzınızı yaratabilirsiniz. Kumaştan basit bir masa örtüsü kesin; biz hafif buruşuk bir dokuya sahip olan ve zamanı hiç geçmeyen keteni tercih ettik.

Doğal formların ve yumuşak tonların eğlenceli bir ortam yaratmasına izin verin. Kendi yer kartlarınızı hazırlayarak sofraya kişisel bir dokunuş katabilirsiniz. Kağıttan çiçek şekilleri kesip üzerlerine misafirlerinizin adlarını yazın. Farklı boylardaki vazoları taze çiçekler ile süsleyerek etkileyici bir orta süsü yaratabilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git