Kapıların arkasına takılabilir kancalar

Sandalyelerin üzerinde kıyafet yığını görmekten sıkıldınız mı? Bu klasik askı, dağınık odaların yardımına yetişiyor. Sadece kapının üzerine asmanız yeterli. Bu sayede kıyafetlerinizi, havlularınızı, bornozlarınızı veya çantalarınızı asacağınız sağlam kancalarınız olacak.

Tüm askı ve askılıkları inceleyin

 

Ideas - Home 3 - Farklı alanlardaki kullanışlı saklama çözümleri

Saklama alanına sahip, gizlenebilir sehpa

Yer konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bu kullanışlı sehpa tam size göre. Saklama alanına sahip olan bu sehpayı tekerlekleri sayesinde, kullanmadığınız zamanlarda kanepenizin veya yatağınızın altına gizleyebilir ve yerden tasarruf edebilirsiniz.

Tüm sehpaları inceleyin

Yatağınızın baş kısmında tahmin ettiğinizden daha fazla yer var

Yatak başı ve duvar arasındaki boşluğa sepetler yerleştirerek göz önünde olmayan bir saklama alanı elde edebilirsiniz. Duvara asacağınız raflarla daha kullanışlı bir saklama alanı elde ederek komodin ihtiyacını ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm saklama kutularını ve sepetleri inceleyin

 

Dikey bahçe yetiştirme yöntemleri

Bir pano birden fazla şekilde kullanılabilir. Evinizi biraz daha yeşillendirmek için dahi panolardan faydalanabilirsiniz. Bitkilerinizi asmak ve fide yetiştirmek için duvarınızdaki panoyu kullanabilirsiniz.

Tüm panoları inceleyin

Düzenleyiciler sayesinde saklamak artık daha kolay

Oturma alanının altında saklama bölmesi bulunan bir bank, çoğu odaya uyumlu ve rahat bir tercih olacaktır. Saklama bölmesine yerleştireceğiniz düzenleyiciler ise fonksiyonelliği arttıracaktır. Kişisel eşyalarınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz bu düzenleyiciler, geri dönüştürülmüş polyesterden üretilmiş kumaşlarla kaplanmıştır.

Tüm saklama çözümlerini inceleyin

 

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git