Koridoru düzene sokun.

Herkese özel bir saklama kutusu ve duvar askısı ayırarak sabah rutinlerini yumuşatabilirsiniz, böylece herkes evden çıkmadan önce eşyalarını hızlıca bulabilir. Ayrıca küçük bir ayna güne başlamadan önce son bir kontrol için mükemmeldir.

Havadar mutfak yardımcısı

Meyve ve sebzelerin çürümesinden bıkmadınız mı? Taze sebze ve meyvelerinizi hava dolaşımına izin veren ve bu sayede daha uzun süre taze kalmasını sağlayan file torbalara asarak plastik poşet kullanımını da azaltmış olursunuz. Yakına yerleştirilmiş bir kesme tahtası ve birkaç tabak, taze ürünlerinizi hazırlayıp servis etmeyi kolaylaştıracaktır.

Yatak odanıza düzen getirin.

Her gün karmaşayla mücadele etmek, yatak odanızı daha huzurlu bir alana dönüştürmek için harika bir nedendir. Duvara monte edilen bir başucu dolabı çift avantaj sağlar; görmek istemediğiniz objeleri gözden uzak saklı tutar ve yerde temiz bir alanı açıkta bırakır. Uyuduğunuz yerde daha iyi hissetmek için pamuklu bir çarşaf ve doğal malzemeden dokunmuş nevresim ve örtüler kullanın ve bunu yaparken de yatıştırıcı renk tonlarına ağırlık verin.

Banyonuza biraz ilgi gösterin.

Güzel günlerini geride bırakan havlularınızı başka alanlarda kullanmak üzere kenara ayırın ve kendinizi yeni ve yumuşak havlularla ödüllendirin. Doğal malzemelerden yapılmış banyo aksesuarları ve saklama kutuları kullanmak, görsel bir uyum sağlarken evinizde rahatlatıcı bir spa hissi yaşamanıza yardımcı olabilir.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git