IKEA İyi Fikirler - Evi süslemek için 5 kolay dekorasyon fikri

1. Renkli bir çerçeveyle karşılayın.

Canlı bitkiden yapılan çelenkten düşen yaprakları temizlemekten sıkıldıysanız, çok daha uzun ömürlü olan farklı bir çelenk yapabilirsiniz. Evdeki çerçevelerinizden birini istediğiniz renkte sprey boya ile boyayın ve çevresine şerit LED geçirerek yeni çelenginizi aydınlatın.

IKEA İyi Fikirler - Evi süslemek için 5 kolay dekorasyon fikri

2. Yanma tehlikesi olmayan aydınlık bir görünüm oluşturun.

Cam şişelerin üzerine pille çalışan LED mumları yerleştirin. (LED olduğu için akan mumları temizleme derdi de olmasın.) Uzun, kuru bir dala küçük süsler asarak pencerenin önünde bir tasarım köşesi oluşturabilirsiniz.

IKEA İyi Fikirler - Evi süslemek için 5 kolay dekorasyon fikri

3. Yıldızlı bir geceye hazırlanın.

Yıldız şeklindeki abajur başlıklarını, kablo yardımıyla tavandan yatağınızın üzerine sarkıtın. Odadaki diğer ışıkları söndürün, yatağınıza uzanın ve yıldızların ılık ışığı altında dinlenin.

4. Geleneksel renk paletini unutun.

Yeni yıl döneminin ötesine geçecek doğal tonlardaki tekstil ürünlerini seçin. Bu tonlara uyum sağlayan birkaç renk ile oturma odanıza derinlik katabilirsiniz. Hemen elinizin altında durmasını isteyebileceğiniz yumuşak örtü ve battaniyelerinizi saklamak için açık bir sepet kullanın.

5. Çiçek soğanlarıyla sofranızı süsleyin.

Vazo çiçekleri evinizin dekorasyonuna hoş bir görünüm kazandırırken kök salan çiçekler de taze bir hava getirir. Birkaç çiçek soğanını su dolu şişelere veya vazolara koyarak sofranızı süsleyin. Bir kere çiçek açtıklarında onları karanlık bir yere alıp bahara kadar saklayın. Sonra yeniden yetiştirin.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git