Çalışma alanını düzenleme yolları

Düzenli bir alan oluşturarak daha huzurlu hissedebilir, rahat çalışabilir ve daha verimli bir gün geçirebilirsiniz. Basılı belgelerle çalışmanız gerekiyorsa dosya dolapları düzenli olmanıza yardımcı olabilir. Kırtasiye malzemeleri veya kablolar gibi ufak tefek eşyalarınız için çekmeceler veya kutu düzenleyiciler kullanmayı düşünebilirsiniz. Gün içerisinde evin farklı bölümlerinde çalışmanız gerekiyorsa ihtiyaç duyduğunuz eşyaları tekerlekli raf ünitesiyle taşıyabilirsiniz.

Diğer saklama çözümlerini inceleyin

Hareketli bir yaşam

Saatlerce aynı pozisyonda oturmak, vücut ve zihin sağlığınız için ideal bir durum değildir. Biraz hareket etmeye ne dersiniz? Evinizde, çalışabileceğiniz iki veya üç alan belirleyerek saat başı veya belirli zamanlarda yer değiştirebilirsiniz. Evinizde farklı çalışma alanları oluşturma imkanınız olmayabilir veya çalışma ortamınızı taşımak kolay olmayabilir. Bu gibi durumlarda, yüksekliği ayarlanabilir çalışma masası harika bir çözüm olabilir. Bu sayede, ister oturarak ister ayakta çalışabilirsiniz.

Tüm ev için çalışma masalarını inceleyin
 
Ideas - Home 1 - Evden çalışmanın tadını çıkarın

“Aktif bir çalışma desteği, omurganız ve duruşunuz için çok sağlıklı bir tercihtir. Vücudunuzun sürekli hareket etmesini sağlarken kaslarınızı ve omurganızı güçlendiri

Hans Blomquist
İç Mekan Tasarım Uzmanı

Tüm çalışma masalarını inceleyin
 

Çalışma esnasında mola vermek çok önemlidir

Yeni bir ortamda çalışıyor olmanız günlük rutinlerinizden vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmiyor! Ara sıra ekranın başından kalkarak mola vermek, hem gözlerinizi dinlendirmenize hem de daha iyi odaklanmanıza olanak sağlar. Eski ofisinizde iş arkadaşlarınızla birlikte çalışmayı veya havadan sudan konuşmayı özlemiş olabilirsiniz. Aralarınızı ofis arkadaşlarınızla aynı zamanlara denk gelecek şekilde planlayabilir ve sesli konferanslar yapabilirsiniz.

Tüm kahve aksesuarlarını inceleyin

Kolay ve şık bir düzenleme

Evinizi değiştirin

Ideas - Home 1 - Farklı fonksiyonlara sahip ortak kullanılan bir mutfak

Günün her anına hazır bir ev

Ideas - Home 1 - Farklı fonksiyonlara sahip ortak kullanılan bir mutfak

Sade ve ihtiyaca yönelik tercihler

Ideas - Home 1 - Farklı fonksiyonlara sahip ortak kullanılan bir mutfakv

Biraz yenilik yapmanın zamanı gelmedi mi?

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git