Yemek masasından iki kişilik çalışma masasına

Tekerlekleri sayesinde, iki parçadan oluşan bu yemek masasını iki kişilik bir çalışma alanına çevirebilir ve farklı düzenlemelerle ayrı ayrı çalışabileceğiniz veya ekip çalışması yapabileceğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca, yemek zamanı geldiğinde masanızı kolayca eski haline çevirebilirsiniz.

Tüm çalışma masalarını inceleyin

Evinizde ihtiyaçlarınıza uygun bir ofis

Evinizdeki çalışma alanınızda, çalışma masanızı, aydınlatmayı, saklama çözümlerini ve sandalyenizi kendi ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ayarlamalısınız. Yüksekliği ayarlanabilir ergonomik bir ofis sandalyesi tercih ederek rahat ve verimli bir gün geçirebilir ve günün sonunda daha az yorgun hissedebilirsiniz.

Tüm ofis sandalyelerini inceleyin

Antrede kullanışlı bir çalışma alanına sahip olabilirsiniz

Dar bir çalışma masası, taşınabilir bir ofis sandalyesi ve duvara monte saklama çözümleriyle herhangi bir alanı çalışma alanına çevirebilirsiniz.

Tüm masaları inceleyin

 

Koltuğunuzda dizüstü bilgisayar masasıyla çalışabilirsiniz

Bazen koltukta veya kanepede çalışmak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda fonksiyonel bir dizüstü bilgisayar masası sayesinde arkanıza yaslanarak çalışabilirsiniz.

Tüm dizüstü bilgisayar masalarını inceleyin

Yatak odasında kullanışlı bir çalışma alanı

Gardırobunuzun içerisindeki rafları kullanarak oluşturabileceğiniz çalışma alanı, aydınlatma ve saklama çözümleriyle tamamlanabilir. Daha fonksiyonel bir alan kullanımı düşünemiyoruz! Perdeleri açarak güne başlayabilir ve perdeleri kapattığınızda odanızı eski görünümüne çevirebilirsiniz.

Tüm saklama çözümlerini inceleyin

 

Ortak alanlardaki kullanışlı köşeler

Ortak çalışma alanınızda herkese yer var. Oturma odasının bir köşesini çocuklar için ayırarak ev ödevlerini yapmaları için alan oluşturabilirsiniz; bu sayede bir yandan çalışırken diğer yandan onlara yardımcı olabilirsiniz.

Tüm çocuk çalışma masalarını inceleyin

Çocuklar için büyüyebilen bir çalışma alanı

Uygun bir çalışma masasının ve sandalyenin de bulunduğu bir çalışma alanı, çocukların yaratıcılığının gelişmesi için büyük önem taşır. Rahat bir sandalye, uzun çalışma saatleri için idealdir ve ayarlanabilir yüksekliği sayesinde yıllar boyunca kullanılabilir.

Tüm çalışma sandalyelerini inceleyin

 

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git