İşleri halleden büyük duvar

Odanızı genişletmenin kolay bir yolunu mu arıyorsunuz? Kanepenizi duvara yaslamadan kullanın böylece iş, hobi ve oyun için kullanacak kocaman bir duvarınız olur. Tekerlekli bir çalışma masası esnekliği arttırır. Duvara ihtiyacınız olan her şeyi düzgün bir şekilde tutmak ve depolamak için raflar ekleyin. Biraz eğlenmek için, çalışma masasını açığa çekin ve masanın altındaki bankı ortaya çıkarın. Arkadaşlarınız geldiğinde bir-iki tabure daha ekleyerek oyun gecesi için alan yaratın.

Kişisel çalışma gardırobunuz

Çalışma alanınızı bir gardırobun içine sokun! Sabah kapakları açın ve iş yapmak için hazırsınız. Ayakta durma desteği, vücudunuzu aktif bir konumda tuttuğından duruşunuzu kontrol altında tutmanın iyi bir yoludur.

Ayrılırken kapakları kapatın

Doğru düzenleyicilerle çok küçük bir alana inanılmaz işlevsellik sığdırabilirsiniz. İş gününüz bittiğinde kapakları kapatın ve evde olun.

Aradaki çalışma alanı

Dar ve duvara monte yüzeyler ve raflar kullanmak, duvarda açık alan olan her yerde çalışabileceğiniz bir yere sığabileceğiniz anlamına gelir. Duvar rafı aynı zamanda başka şekilde kullanımı zor olabilecek köşeler ve kısa duvarlar için de idealdir. Bir sandalye çekin ve çalışmaya başlayın.

“Evden çalışırken, ev halkının diğer üyeleriyle alanı paylaşma durumunuz var. Bu nedenle aktiviteler arasında geçiş yapmayı kolaylaştırın. Eşyalarınızı yakınlarda bir dolapta veya çekip çıkarması ve ortadan kaldırması kolay bir servis arabasında toplayabileceğiniz bir yer seçin. ”

Köşede durun

Yüksek bir masa tercih ettiğiniz bir seçenek olmayabilir, ancak denemekten zarar gelmez (ve her zaman bir bar taburesi kullanabilirsiniz). Yüksek bir bar masası bulun ve işte hazırsınız. Mutfak yardımcılarını dönüşümlü kullanmanız gerekiyorsa, eşyalarınızı bir servis arabasında toplayın.

Aile hayatının ortasında iş akışı

Bazen meşgul olmanın en iyi yolu evin en işlek yerini bulmaktır. Kanatları açılabilir bir masa hem etkinliklere hem de etrafınızda olup bitenlere bağlı olarak çalışma alanını saniyeler içinde değiştirmenizi sağlar.

Merdivenlerin altındaki hareket

Kullanımı pratik olmayan alanlar, garip bir mimari özellik veya merdivenlerin altındaki kullanışsız boşluk, çalışmak veya iş yapmak için kişisel bir alana dönüşebilir. Çalışmak için farklı bir boyut eklemenin yanı sıra, tüm oda için çekici bir odak noktası oluşturur.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git