IKEA İyi Fikirler - Evde daha düzenli olmak için 7 fikir

Kapalı saklama çözümlerinden yararlanın.

Oturma odanızdaki dağınıklık rahatlamanızı zorlaştırabilir. Bu yüzden, bölmeli raf ünitesinde ihtiyacınız olan fakat sıkça görmek istemediğiniz küçük eşyaları saklamak için dolap içi düzenleyicileri ve kutuları kullanabilirsiniz.

Küçük alanlar için saklama çözümleriyle yaratıcılığınızı ortaya çıkarın.

Az miktardaki saklama alanı ile küçülen evler, depolama çözümlerimizi uyarlamaya devam etmemiz gerektiği anlamına geliyor. Evdeki her köşe bir fırsattır! Burada, duvara monte edilmiş raflar, tekerlekli bir servis arabası ve değişik ölçülerde sepetler biçimsiz alanları en verimli şekilde kullanmanızı sağlar. Çocuklarınızın sevdiği objeleri sergilemelerine imkan veren saklama ürünleri seçin. Kitaplıklar ve çerçeve rafları hikaye severler için idealdir ve çocuklar neleri sergileyeceklerini seçerek odalarının görünümünü değiştirebilirler. Rafların yanına büyük bir minder ya da yatak ekleyerek minik kitap kurtları için bir köşe yaratabilirsiniz.

Kapılarınızı eşyalarınızı saklamak için kullanın.

Misafirlerimiz geldiğinde mutfağımız topluysa kendimizi rahat hissederiz. Rayları ve kancalar saklama alanını genişletmek ve düzeni kurmanın harika bir yoludur. Duvar alanınızın ötesinde düşünmeyi deneyin ve kapılarınızı da kullanın.

Saklama çözümlerinizi benimseyin.

Pek çoğumuz dağınıklığı olmayan fakat sevdiğimiz eşyalarla dolu evleri severiz. Her şeyi kutularda saklamanın cazibesine karşı direnin. Düzenli bir açık saklama ünitesi sevdiğimiz ve sık sık kullandığımız aksesuarları bulmayı kolaylaştırabilir.

Antrenizi düzene sokun.

Çoğumuz için uyandıktan sonra evden çıkmak bir saatten fazla zaman alır. Antredeki kullanışlı bir duvar rafı (burada raflar beyaza boyanmış ve altına kancalar monte edilmiş) kapıdan dışarı çıkmayı kolaylaştırabilir. Manto, çanta, atkı? Tamam.

IKEA İyi Fikirler - Evde daha düzenli olmak için 7 fikir
 

Dolap dağınıklığına savaş açın.

Saklama kutuları bir temizlik dolabınızı düzenlemek için mükemmeldir. Sadece problemli bir alanın üstesinden gelmekle kalmayıp huzura kavuşabilirsiniz; temizlik yapmak ve etrafı toplamak zihinsel huzurunuzu arttırabilir.

Kıyafetlerinizi asın.

Şangaylıların %58’inin ertesi günün kıyafetlerini önceki akşamdan seçtiklerini biliyor muydunuz? Duvar rayı sabah giyinme rutininizin daha rahat gerçekleşmesi için tam da ihtiyacınız olan şey olabilir.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git