Herkes için bir sandalye

Ev sahipliği yapmanın ilk kuralı: Beklenmedik misafirler bekleyin! Masada oturma düzenini öyle ayarlayın ki, her zaman bir sandalye eklenebilecek gibi olsun. İstiflenen sandalyeler yerden tasarruf sağlayan ve ayakta kalanlar için ekstra oturma alanı sunan bir çözümdür. Bank kullanmak, konuklarınızın alan yaratmak için birbirine daha fazla yaklaşabilecekleri anlamına gelir. Ve yemek bittiğinde, dans ederken ayaklarınız yorulduğunda oturmak için bankları duvara doğru itin.

Yaz çiçeklerinden bir çelenk asın

Yemek masanızı süslemek için üç boyutta düşünün ve davetin temasına uygun olarak güzel bir görsel ekleyin. Böylece konuklarınız havaya girsin. Bu yaz sofrası için, iç mekan tasarımcısı Ashlyn Gibson, masanın uzunluğu boyunca iplerle bağlanmış çiçeklerden oluşan bir çelenk astı. Yaz boyunca vereceğiniz davetlerde yeniden ve yeniden kullanabilmek için yapay çiçekler tercih edin!

IKEA - İyi Fikirler - Ev ziyareti: Yaz daveti için softa dekorasyonu fikirleri
 

İki masa örtüsü etkiyi arttırır

Masa, gösterinin yıldızıdır ve masa örtüsü gibi basit bir fikirle onu parlatabilirsiniz. Davetin ruh haline uygun desenli bir örtü seçin ve gerisi yerine oturacaktır. Parti zamanı genellikle birden fazla masaya ihtiyaç olacağı anlamına gelir. Her masayı farklı desende masa örtüsü ile kaplayın. Çarpıcı, eğlenceli ve zahmetsiz!

“Mükemmeliyetçi yanınızı bir kenara koyarak rahat bir ev sahibi olun! Bir şeyleri eşleştirmek için endişelenmeyin, birkaç ek ile evde sahip olduklarınızı kullanmayı daha kolay bulacaksınız. Bol tekstil kullanın, bir ruh hali yaratmak için hızlı ve uygun bir yöntemdir. ”

IKEA - İyi Fikirler - Ev ziyareti: Yaz daveti için softa dekorasyonu fikirleri
 

Önce konforu düşünün

Konuklarınızın masada anın tadını çıkarmasını ve sohbet sürdüğü sürece sofrada kalmalarını istiyorsunuz. Bu yüzden mümkün olan her yere konfor ekleyin. Otururken sizi rahat tutmak için tasarlanmış yemek sandalyeleri seçin. Sert köşeleri ve oturma yerini yumuşatmak için minderler ve sandalye minderleri ekleyin.

“Davetler insanları bir araya getirir. Masanızla ortak bir atmosfer oluşmasını teşvik edin. Herkesin rahat hissetmesi için rahat bir ortam yaratın. Ve hep birlikte paylaşmak için masanın ortasına büyük kaseler koymayı düşünün. ”

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git