Güzelce organize edilmiş düzen, iş akışını iyileştirebilir, bu yüzden işinizi yapmak için gerekli gereçleri belirleyin ve saklama alanınızı ihtiyacınıza göre düzenleyin. Görsel olarak düşünün; mükemmel ve steril ortamlar yaratıcılığın peşinde olanlar için en iyi çözüm olmayabilir!

Çalışmalarınızın meyvelerini sergileyin. Ortaya çıkardığınız eserleri görünecek şekilde düzenlemek işlerinizi takip etmenin yanı sıra motivasyonunuzu da arttırır. Çalışmalarınızı, onları ürettiğiniz alanda sergileyecek yollar bulmaya çalışın!

IKEA İyi Fikirler - Yaratıcı hobilere yer açın

Rahat olun. Yaşadığınız yerde yaratıcı bir alana sahip olmanın avantajlarından olduğu kadar iyi bir aydınlatma ve ergonomik çalışma alanı gibi temel kolaylıklardan yararlanın.

IKEA İyi Fikirler - Yaratıcı hobilere yer açın

Sizin için ne işe yarıyorsa onu yapın. “Tavan arası eskiden benim yatak odamdı. Doğal ışığı iyi alıyor, bu yüzden çalışmak için harika ancak uykuya dalmak için çok da iyi bir yer değil. Bu durumda bazı şeyleri değiştirdim. Şimdi burada saatlerce makrome örgü örerek zaman geçirebiliyorum,” diyor Aysu. “Bu çalışma alanı, malzemelerim ve araç gereçlerimle ve bitkilerle çok dingin bir yer haline geldi.”

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git