IKEA-lighting ideas weve seen and loved 01
IKEA-lighting ideas weve seen and loved 10

Çocuklarınızın güzel bir uyku uyuması için gece lambaları

Tüm çocuk odası aydınlatma ürünlerini inceleyin

Renk seviyorsanız renklerle oynayarak aydınlatmayı eğlenceli hale getirin. Evini ziyaret ettiğimiz Toni, renklerle mutlu oluyor, bu yüzden farklı fonksiyonda renkli lambalar seçerek evine aynı zamanda kişilik de katmış.

IKEA-lighting ideas weve seen and loved 02
IKEA-lighting ideas weve seen and loved 03
IKEA-lighting ideas weve seen and loved 04

Kolayca kontrol edilebilen aydınlatma

Karartma fonksiyonlu lambalar basit ama etkili bir fikirdir. Bir düğmeyle enerjik bir aydınlatmadan dinlendirici bir aydınlatmaya geçerek odadaki atmosferi değiştirebilirsiniz. Bunu uzaktan kumanda ile yapmak eskiden çok pahalıya mal olurdu ama işin güzelliği; TRADFRI akıllı aydınlatma ürünleri uygun fiyatlı ve kullanması kolay. Yapmanız gereken tek şey, ampullerinizi TRADFRI ampulleriyle değiştirmek ve hepsini kontrol etmek için uzaktan kumanda kullanmak.

IKEA-lighting ideas weve seen and loved 05
IKEA-lighting ideas weve seen and loved 06

İyi tasarlanmış doğrudan aydınlatmanın anahtarı, odayı nasıl kullandığınıza bağlıdır: mutfak tezgahın üzerindeki bir spot lamba yemek hazırlarken işinizi kolaylaştırır veya ayarlanabilir bir çalışma lambası ışığın gerektiği yere yönlendirilmesi demektir.

IKEA-lighting ideas weve seen and loved 07
IKEA-lighting ideas weve seen and loved 08
IKEA-lighting ideas weve seen and loved 09

Odayı aydınlatırken günlük zorlukları düşünün. Bir gece okuyucusu ile sabah çok erken kalkan birinin yan yana uyuması gibi bir detayı, seçtiğiniz lambanın fonksiyonu ve onun odaya yaydığı ışık ile çözebilirsiniz. İnsanların alanla nasıl etkileşimde bulunacağını yönlendirmek için aydınlatmayı kullanın. Yer lambası bir köşeyi kitap okuyabileceğiniz sıcak bir alana dönüştürürken misafirlerinizi tavandan sarkan lamba ile masaya veya sehpaya doğru yönlendirebilirsiniz.

IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git