Hadi biraz eğlenelim

Bir öğleden sonrayı evde geçirmenin en iyi yolu, her yönüyle çocuk gelişimi için çok önemli olan oyun oynamaktır. Evinizin 7/24 karnaval gibi görünmesini istemiyorsanız, bir çırpıda hemen katlayıp kaldırabileceğiniz minderler çok yardımcı olur.

Tekerlekli çekmeceleri yana doğru hareket ettirin, masayı aşağı indirin ve çocuklara yaratıcılık için ayrılmış özel bir köşe yapın.

Unutmayın, eğlencenin yaş sınırı yoktur! Neden yetişkinleri de tüm ailenin keyifle oynayabileceği oyunlar ve aktivitelerle dahil etmiyorsunuz?

Akşam yemeği neredeyse hazır! Servis arabası, masa üstünün temizlenme zamanı geldiğinde çocukların sürekli büyüyen origami hayvanat bahçesine geçici ev sahipliği yapar.

Oturma odasında veya yemek odasında (veya herhangi bir yerde!) el işi malzemelerine ve oyunlara ayrılmış özel bir çekmece, hepsinin el altında olmasına ve düzenli kalmasına yardımcı olur.

Herkes iş başına

Elbette çocuklarla birlikte yemek pişirmek ve sonra etrafı temizlemek normalden daha uzun sürer; fakat aynı zamanda onlarla bağ kurmak, motor becerilerini geliştirmek ve onlara küçük hayat dersleri vermek için harika bir fırsat. Küçüklerinizin damak zevkleri varsa, menüyü seçmelerine izin vererek yemek yemelerini daha da olası hale getirebilirsiniz. Denemeye değer, değil mi?

Mutfakta basamaklı tabure kullanmak küçük çocuğunuzun daha yüksek çekmecelere ulaşmasını sağlar ve tezgahı daha ulaşılabilir hale getirir.

8 yaş ve üstü genç şefler için, küçük eller için yaralanmaları önlemek üzere tasarlanmış SMABIT bıçağı ve soyucusu özel boyutlandırılmış ve şekillendirilmiştir.

Senin alanın, benim alanım, bizim alanımız

Herkes tek bir çatı altında olduğunda, iyi bir birliktelik ve mahremiyet dengesi kurmak herkese iyi gelir. Evler küçüldükçe ikisine de nasıl yer açabilirsiniz? VITVAL ranza ile üst katta “sadece çocuklar” bölgesi, aşağıda ise anne-oğul için bir mini alan oluşturabilirsiniz.

Dünyayı onların gözünden görün

Çocukluğunuzu hatırlıyor musunuz? Çocuk olmanın nasıl hissettirdiğini hatırlıyor musun? Her şeyin (ve herkesin) ne kadar büyük göründüğünü hatırlıyor musunuz? Çocuğunuzun bakış açısından bir şeyleri görmenin onu ne kadar rahatlattığına bir bakın. Ve ona bolca sarılın.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git