Esnek bir oturma odası için temel gereksinimler

15.02.2018

Oturma odanızı belirli bir bütçeyle dekore etmek zorlu bir iş olabilir. Ama inanın ki bu mümkün! İşte sadece 3 parça mobilya kullanarak esnek ve fonksiyonel küçük bir alanı nasıl döşeyeceğinizi burada bulabilirsiniz.


Biz küçük bir oturma odasını daha ferah ve konforlu göstermek adına çok işlevli mobilyalar tercih ettik. Bu rustik kanepe sizi ve daha fazla kişiyi rahat ettirebilir. İskeletinde bulunan raflar sayesinde bir depolama alanı olarak da işinizi görecektir. Çelik kafese kancalar yardımıyla kişisel eşyalarınızı asabilirsiniz.

TINGBY yan sehpa, tekerlekleri sayesinde oradan oraya kolaylıkla taşınabilir. Ekstra minderler ve bir halı oturma odasına yumuşak bir görünüm katarken yerde rahat bir şekilde oturmanıza da imkan tanır. Minderleri kullanmadığınız zaman geniş bir taşıma çantasına koyarak kaldırabilirsiniz.

Son olarak, ortamın başlığı ayarlanabilen bir çalışma lambasıyla aydınlatarak daha parlak bir hale getirdik. İstediğiniz zaman katlayarak kaldırabileceğiniz çalışma lambası fazla yer kaplamadığı için diğer aktivitelere yer açılır.