IKEA İyi Fikirler - Eğlenceli bir pijama partisi için öneriler
 
 
IKEA İyi Fikirler - Eğlenceli bir pijama partisi için öneriler

Ev diyebileceğiniz bir yer. Çocuğunuzun yatıya gelen arkadaşlarına eşyalarını yerleştirebilecekleri bir alan ayırın. Alandan kazanmak için tabure kullanabilirsiniz; daha çok oyun oynayacak alan yaratır. Çocuklar ayrıca ziyarete gelen arkadaşları için atıştırmalıklar, yumuşak bir battaniye ve diş fırçası, sabun, havlu gibi küçük kişisel eşyalardan oluşan bir hoş geldin paketi hazırlayabilir.

Gece kahkahaları. Geceleri kimsenin korkmadan, rahatça uyuyabilmesi için uyku zamanını hafif bir lambayla aydınlatın. Hareket sensorlu aydınlatma ziyaretçilerinizi banyoya doğru rahatlıkla yönlendirir. Taşınabilir fenerler de aynı görevi görür ve aynı zamanda gölge oyunu için sahneyi hazırlar.

IKEA İyi Fikirler - Eğlenceli bir pijama partisi için öneriler

Gündüz kale, gece yatak. Çocuklar bu hafif minderlerle kendilerine yumuşak bir kale inşa edebilir ya da arkadaşları için rahat bir yatak yapabilirler. Uyanma zamanı geldiğinde tek yapmanız gereken onları yatağın altına itmek.

IKEA İyi Fikirler - Eğlenceli bir pijama partisi için öneriler

Sohbet kapısı. Silinebilir, yapışkanlı duvar etiketleri, ebeveynler ile çocuklar arasında eğlenceli bir iletişim kurma yoludur. Çocuklar kendilerine gösterilen güven ve mahremiyetten de hoşlanacaklardır. Duvar etiketlerine tebeşirle şekiller veya emojiler çizerek konuşabilir, kirliliği önlemek için tebeşiri ve silgiyi askılı bir sepetle kapıya asabilirsiniz.

Nevresim takımını ortaya çıkarın. Saklama kutusunun tekerlekli olması çocukların onu kendi başlarına kolayca hareket ettirebilmelerine imkan sağlar. Ekstra yastıkları ve misafir nevresimini almak için saklama ünitesini çekin ve işiniz bittiğinde yerine doğru geriye itin. Çarşafları uyku için ya da oyun oynamak için kullanabilirler!

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git