Eğimli tavanlar artık bir sorun değil!

24.10.2017

Evdeki eğimli alanlar söz konusu olduğunda, bazen tek seçeneğimiz zorlama bir çözüm bulmak veya pes etmekmiş gibi gelebilir. Ama bu alanları sadece kullanmak değil, onları en iyi şekilde değerlendirmek isteriz. Yani ilk bakışta tuhaf veya zorlu görünen yer, çekici ve fonksiyonel bir hale gelebilir.


IKEA İyi Fikirler - Aile dostu bir antre planlayın.

En rahat yatak

İyi tarafından bakın: eğimli tavanlar samimi bir his yaratırlar. Bunu yatağınızın üzerine bir tente yapmak için kullanarak avantaja dönüştürün. Perde telini yatağın genişliğinden biraz daha uzun olacak şekilde duvara ve tavana sabitleyin ve uçuşan bir kumaş asın. Bu yataktan çıkmak istemeyeceksiniz.

Çocuk köşesi

Alçak tavanları kim sever biliyor musunuz? Çocuklar. Birdenbire her şey onlara daha yakın hale gelir. Oyuncaklarını tam da onların boyuna uygun olarak yerleştirerek bu alanları onlar için birer oyun köşeleri haline getirin.

Yaratıcı alan

Küçük alanlar boyama, yazı yazma gibi yaratıcı aktiviteler yapacağınız minik bir masa için idealdir. Duvarları istediğiniz gibi depolama alanı oluşturmak için kullanabilirsiniz. ALGOT açık raf sistemleri gibi farklı yüksekliklerde kullanılabilen ayarlanabilir raflar sayesinde mükemmel sanatçı stüdyosunu yaratın.