İhtiyaçlarınıza göre uyarlayın.

Kristina, "küçük parmakların uzanabileceği yükseklikteki raflar ve mandallar, çamaşır odasının bir çocuğun da girebileceği bir alan olmasını sağlar" diyor. "ALGOT gerçekten esnek bir sistemdir, çamaşır yıkama ve asma ile ihtiyaç duyduğunuz tüm işlevleri küçük bir alana sığdırabilir ve değişen ihtiyaçlarınıza göre yeniden uyarlayabilirsiniz. Çamaşırları kurutmak için bir askı eklemek, yerden tasarruf sağlar ve ütülemede zaman kazandırır!"

IKEA İyi Fikirler - Düzenli bir çamaşır odası için birkaç ipucu
 
 

Eşyaları görünür şekilde depolayın.

Şeffaf kutular, neyin nerede olduğunu görmenizi kolaylaştırır ve alanı daha geniş gösterir. Biz tüm temizlik malzemelerini çocukların ulaşamayacağı üst raflara yerleştirdik. Burada durması gereken makas, dikiş malzemeleri gibi az yer kaplayan küçük parçaları da düzenli durması için kavanozlara veya küçük kutulara yerleştirdik.

Alanı akıllıca kullanın.

“Bizim fikrimiz banyoda bir kuyruğu faydalı kılmaktı. Her şey için yeriniz olmasa bile, fikrin bir bölümünü alıp evin herhangi bir yerinde kullanabilirsiniz - herhangi bir dolapta veya herhangi bir duvarda. SKADIS pano küçük ama işlevseldir, kanca ve raflarla zenginleştirerek ihtiyaçlarınıza göre kullanabilirsiniz. Çamaşır makinesinin üstündeki raf derindir, bu nedenle çamaşırları katladığınız tezgah üstü alanını ikiye katlar."

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git