Uyumlu bir saklama çözümünün sunduğu sadelik

İhtiyaç duyduğunuz saklama çözümü için yeni ve sade bir ürün ailesi tercih etmeye ne dersiniz? Raf üniteleri, dolaplar ve televizyon sehpalarını kullanarak diğer ürünlerle de uyumlu bir görünüm elde edebilir ve küçük bir çalışma alanı da ekleyebilirsiniz.

BAGGEBO ürün serisini inceleyin

 

Ideas - Home 3 - Duvara asılabilen saklama çözümleri her ihtiyacı karşılıyor

Yaratıcılığınızı yansıtabileceğiniz bir vitrin

Değerli koleksiyon parçalarını, hassas dekoratif nesneleri ve sevdiğiniz diğer eşyaları hem göz önünde hem de güvende olacakları cam kapaklı dolaplarda sergileyebilirsiniz. Bu sayede tozlanmalarını da önlersiniz.

Tüm cam kapaklı dolapları inceleyin

Eğlenceli oyun saatleri için geniş bir dolap

Evdeki saklama alanı ihtiyacı hiçbir zaman bitmez. Özellikle rahat ulaşılabilir ve kapaklı saklama çözümleri her zaman işinizi kolaylaştırır. Bu sayede oyun bittikten sonra dağılan alanı toplamak da kolaylaşır. Oyuncakları kutulara koyarak rahatlıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm dolapları inceleyin

 

Sürdürülebilir aydınlatmaya yönelik bir adım

Sürdürülebilir aydınlatma yalnızca seçilen ampulle ilgili değildir. Lambanın hangi malzemeden üretildiği dahi bu konuda önem taşır. Geri dönüştürülmüş plastikten üretilmiş bu ufak çalışma lambası, ödüllü bir tasarıma sahiptir ve ayrıca güzel bir aydınlatma sağlar.

Tüm çalışma lambalarını inceleyin
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git