Önemli olan rahatlık

Çocukluktan ergenliğe geçerken oyuncaklarınızdan ayrılmak zor olabilir. Zaten bu konuda acele etmenize de gerek yok. En sevdiğiniz yumuşak oyuncağınızla uyumaya devam edebilir veya her ihtimale karşı eski dostunuzu yatağın altında saklayabilirsiniz.

Tüm yumuşak oyuncakları inceleyin

Işıkları azaltın ve uykuya hazırlanın

Fonksiyonel ve sabit bir okuma lambasıyla uzun ve keyifli okuma saatleri geçirebilir veya sesli kitap dinleyerek rahatlamayı tercih edebilirsiniz. Bunun için duvar lambanızın düğmesini çevirerek aydınlatmanızı ayarlamanız yeterlidir.

Tüm çocuk odası aydınlatmalarını inceleyin

Fonksiyonel bir tablet desteği

Bu akıllı tablet ve kulaklık desteği sayesinde ekranı elinizde tutmadan rahatlıkla bir şeyler izleyebilirsiniz. Kablosuz hoparlörünüzü bağlayarak daha kaliteli bir ses de elde edebilirsiniz. Dilerseniz işiniz bittiği zaman da tabletinizi ürünün üzerinde bırakabilirsiniz.

Tüm çocuk aksesuarlarını inceleyin

Farklı dönemlere uyum sağlayan bir saklama çözümü

Kişisel eşyalarınıza yer açarak odanızda kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Farklı saklama çözümlerini bir arada kullanarak eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Dolabınızda sonradan raf, askı gibi ürünler ekleyebileceğiniz bir sistem tercih ederek, saklama çözümünüzü zamanla gelişen ihtiyaçlarınız için hazır hale getirebilirsiniz.

Tüm çocuk mobilyalarını inceleyin
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git