Genel aydınlatma: yaygın kullanım

İlk ve en temel konu, odanın tamamının nasıl aydınlatıldığıyla ilgilidir. Günümüzde yaygın olarak tavana asılan sarkıt lambalar kullanılıyor. Bu aydınlatma ürünleri genellikle geniş bir alanı aydınlattığından odanızın tarzını tam anlamıyla öne çıkarabilir. Bir ipucu ister misiniz? Birden çok lamba asmayı deneyin. Örneğin, bu uzun koridorda yan yana asılmış üç adet sarkıt lamba her noktayı güzel bir şekilde aydınlatıyor. Günün farklı zamanlarında farklı ışık seviyelerine ihtiyaç duyuyorsanız kablosuz LED ampuller tam ihtiyacınız olan çözüm olabilir.

Fonksiyonel aydınlatma: amaca yönelik aydınlatma

Adından da belli olduğu gibi ev içerisinde belirli faaliyetleri rahatça gerçekleştirmemizi sağlayan amaca yönelik aydınlatmadır. Bu aydınlatma çözümlerini kullanarak masanızı, okuma koltuğunuzu aydınlatabilir ve hatta koleksiyonlarınızı ön plana çıkarabilir ya da gardırobunuzun içini ışıklandırabilirsiniz. Böylece kıyafetlerinizi rahatça bulabilirsiniz. Yer lambaları ve masa lambaları kullanışlı çözümler olsalar da, dar bir alanınız varsa bu evde de gördüğünüz gibi aydınlatmaları duvarlarınıza ve tavana asabilirsiniz.

Ortam aydınlatması: sıcak bir ev hissi

Bu ürünler, odanızda sıcak ve rahat bir ortam oluştururlar. Masa lambaları, süs lambaları, LED mumluklar... Liste uzar gider. Bu aydınlatma türünde ayrıca ampuller sıklıkla abajur başlığı olmadan da kullanılır.

Evinizin tarzını değiştirin

Siyah ve beyaz lambalar, bu evdeki siyah ve beyaz tonlara mükemmel uyum sağlamış. Siz de aydınlatma ürünlerinizi seçerken evinizde kullandığınız renk ve dokuları dikkate alabilirsiniz.

Evinizi değiştirin

Ideas - Home 6 - Kalabalık aileler için kullanışlı çözümler

Kalabalık aileler için kullanışlı çözümler

Ideas - Home 6 - Kalabalık aileler için kullanışlı çözümler

Biraz yenilik yapmanın tam zamanı

Ideas - Home 6 - Kalabalık aileler için kullanışlı çözümler

Sade ve ihtiyaca yönelik tercihler

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git