IKEA - Ideas - Doğanın büyüsünü evinize davet edin
 

Yenilenmiş hissedin

Bitkiler stresi azaltır ve yeşil renk iyi bir gece uykusu için faydalıdır. O halde bitkileri dekoratif ve bütçe dostu bir oda bölücü olarak kullanarak neden daha rahat bir uyku alanı oluşturmuyorsunuz?

Odağı değiştirin

Bir köşede farklı yüksekliklerde duran dekoratif saksılardaki bitkiler, dikey çizgileri yumuşatır, duvarlardaki kusurları gizler ve tüm odaya hayat katar.

Yeşilliklerinizi büyütün

Büyük bitkileri ve sapları saksılara bölerek bitki koleksiyonunuzu çoğaltın. Eğer sabırlı bir bahçıvansanız, meyve tohumları ve sebze artıklarından yetiştirmeyi deneyebilirsiniz.

Dikey bir mini bahçe

Daha fazla bitki istiyorsanız ve alanınız küçükse, küçük saksılar ve vazolar için farklı yüksekliklerde raflar kullanabilirsiniz. Asma saksı bol miktarda bitkiye ev sahipliği yapar ve mutfaklarda ve banyolarda harika durur.

Daha iyi bir günlük yaşam için

Büyük bir balkon, teras veya bahçeye sahip olacak kadar şanslıysanız, büyük ve küçük bitkilerin bir araya geldiği bir botanik cennet kurabilirsiniz. Onları köşelere, yere ve yükseğe, toprağa veya saksılara (veya her ikisine) yerleştirin. Duvarları ne kadar az görürseniz o kadar iyi. Yerleri döşemek ve hoş bir aydınlatma eklemek, güneşin, yağmurun, sabahların, akşamların veya sadece bir fincan çayın tadını çıkarmak için büyülü bir oda hissi yaratır.

Lezzetli dekorasyonlar

Aromatik otlar mutfağınıza olduğu kadar yemeklerinize de tazelik katar. Beş saksılık bu pratik çiçeklik, tezgahta fazla yer kaplamadan elinizin altına durur.

Daha fazla bitki ve depolama

Bitkileri seviyorsanız, pencere kenarlarınız hızlı bir şekilde bitkilerle dolabilir. Hiçbir zaman çok fazla raf olamayacağından, neden hem bitkileriniz hem de kitaplarınız için alan yaratmıyorsunuz?

Tarzınız nedir?

Tek renk ve sade şekilli saksılar kullanmak, bitkileriniz farklı olsa bile modern ve iyi koordine edilmiş bir görünüm verecektir. Karışık tarzda bir görünüm için tam tersini yapın.

Ağacınızın seveceği bir saksı

Ağaçlar doğayı güçlü bir şekilde iç mekana taşır, ancak onları mutlu ve sağlıklı tutmak zor olabilir. Kendinden sulanan sulama düzenekli bir saksı ağacınızın bakımına yardımcı olur ve tekerlekler sayesinde ağacınızı en sevdiği yere taşıyabilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git