Dinlenmeyi sevenlerin balkonu

24.10.2017

Balkon, arkadaşlarınızla bir araya gelmek ve küçük kutlamalar yapmak için harika bir alandır. Bazen de tek başınıza kalıp ayaklarınızı uzatıp dinlenmek isteyebilirsiniz. İşte size küçük ama huzurlu köşenizi daha keyifli hale getirmenin birkaç yolu.


IKEA İyi Fikirler - Dinlenmeyi sevenler için en iyi balkon

Balkonunuzu, üzerinde rahatlayabileceğiniz geniş koltuklarla, halıyla, tavandan asılı fenerlerle, güzel bitkiler ve rattan gibi doğal malzemelerle çerçeveleyin. Daha samimi bir hava yaratmak için iki ayak uzatma taburesini üst üste koyarak sehpa olarak kullanabilirsiniz. Artık kitabınızı, kahvenizi alıp balkonda keyif yapabilirsiniz.

Tekstiller her ortama sıcaklık katarlar. Rüzgarlı bir akşamda bile balkonunuzda rahatça oturmak için minderleri ve örtüleri kullanabilirsiniz. Balkonunuzdaki bu huzurlu köşeye derinlik katmak için dokuları ve malzemeleri karıştırmayı deneyin. Üst üste serilmiş kilimler, balkonunuza sıcaklık ve konfor katar.

IKEA İyi Fikirler - Dinlenmeyi sevenler için en iyi balkon

Hava kararmaya başladığında güneş enerjili fenerler kullanmak akşamlarınıza güzel bir atmosfer katar ve balkonda vakit geçirmek keyif verir. Ayrıca balkonunuzu renkli tealight mumlarla da süsleyebilirsiniz.