IKEA İyi Fikirler - Dinlendirici bir ortam için 5 ipucu
 

1. Tekstillerle gürültüyü azaltın.

Komşunuzun en sevdiği dizi hangisi, biliyor musunuz? Akustik konforunuzu farklı yumuşak tekstil karışımlarıyla zenginleştirerek gürültüyü azaltabilirsiniz. Minderler, halılar, kanepe ve kumaş koltuklar gürültü kirliliği ile mücadele eder ve sizi sakin bir duygu ile sarar.

2. Sevdiğiniz kokularla kişiselleştirin.

En sevdiğiniz çiçekleri bir vazoya, kokulu mumları bir tabağa yerleştirin. Bu mumların 25 saatlik saatlik yanma ömrü vardır. Sonuçta hangisini tercih ederseniz edin, kokulu mumlar genel olarak ruh halinize iyi gelir.

IKEA İyi Fikirler - Dinlendirici bir ortam için 5 ipucu

3. Renkleri düzenleyin.

El dokuması halı veya kontrast renklerdeki minderler gibi benzersiz parçaları kullanmaktan çekinmeyin. Sadece uyumlu bir renk paletine sadık kalmanız yeterli. Biz burada mavi, hardal sarısının doğal tonların bir karışımını kullandık.

4. Çeşitli aydınlatmalarla hoş bir ortam yaratın.

Mum ışığının stresi azalttığı biliniyor, siz de birkaç tane tealight mum yakarak atmosferinizi değiştirin. Rahat bir koltuğa oturup kitabınızı mı okumak istiyorsunuz? Güçlü bir ışık yayyan bir yer lambası ile kendinize bir okuma köşesi yapabilirsiniz.

5. Ortalığı toplayın ve sergileyin.

Sergilemek için birkaç dekoratif aksesuar seçip gerisini yeni bir tarz değişikliğine kadar dolabın içinde saklayarak görüntüyü sadeleştirebilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git