Depolama alanlarınızı güzelleştirin.

31.10.2018

Oturma odanızdaki dağınıklığı, yeni görünümlü BESTA dolap sistemleri kullanarak kontrol altına alın. Parçaların modüler olması, odanızı ihtiyacınıza uygun bir şekilde tasarlamanıza imkan verirken kapak ve ayak seçimi kendi tarzınızı özelleştirebileceğiniz anlamına gelir. İşte mükemmel bir kendin-yap çözümü!


BESTA dolabınızın üzerine duvara monte edilen raflar ekleyerek alanda ferahlık hissi yaratabilirsiniz. Objeleri renklerine, malzemelerine ve türlerine göre gruplayarak dengeyi korumaya çalışın. Ve tasarımcıların verdiği ipucunu hatırlayın; tek sayıdaki objeler göze daha hoş gelir!

Petek desenli yeni VASSVIKEN kapaklarla BESTA dolap kombinasyonunuza modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Eşyalarınızı gruplayarak dolabın içinde kutulara yerleştirirseniz, ihtiyacınız olduğunda tüm dolabı boşaltmadan, sadece o kutuyu çekip çıkarmanız daha kolay olur.

Tüm BESTA/VASSVIKEN kombinasyonları için tıklayın.

BESTA dolaplarınızın üzerini sergilemek istediğiniz aksesuarları için ekstra bir alan olarak kullanın. Dolabın üstüne bir masa lambası yerleştirerek işe başlayın, sonra farklı yükseklikte ve dokudaki aksesuarlardan bir sergileme alanı yaratın. Renkler konusunda emin değil misiniz? Tek bir ana renge bağlı kalın ve o rengin çeşitli tonlarını kullanarak aksesuarları birbirine bağlayın.